TALLINAS MŪZIKAS NEDĒĻAS PRE-PARTY AR ASTRO’N’OUT, SIBYL VANE UN ARGO VALS

21.februārī koncertzālē Palladium norisināsies Baltijas vērienīgākā pilsētas festivāla un mūzikas industrijas konferences Tallinn Music Week vakars, kura ietvaros koncertēs populārā Igauņu alternatīvā roka trio Sibyl Vane, melodiskie Argo Vals, kā arī atzītā pašmāju indī roka apvienība Astro’n’out. Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš piesakoties ielūgumiem tmw.positivusfestival.com

PASĀKUMA PROGRAMMA:
19:00 ieeja
20:00 Argo Vals
21:00 Astro'n'out
22:00 Sibyl Vane


Baltijas nozīmīgākais pavasara festivāls Tallinn Music Week šogad jau piekto reizi norisināsies no 4. līdz 6.aprīlim Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Mūzikas festivāls, kurā savulaik piedalījušies Ewert and The Two Dragons, Instrumenti un daudzi citi, ir unikāla platforma jauno Baltijas mākslinieku daiļrades popularizēšanai - uz 50 skatuvēm šogad koncertēs 230 dažādu žanru mākslinieki no Baltijas, Skandināvijas, Rietumeiropas un Krievijas.

Koncertzālē Palladium rīkotā TMW pre-party ietvaros apmeklētājiem būs iespēja tuvāk iepazīt pašreiz aktuālākās Igaunijas un Latvijas grupas. Igauņu daudzsološā alternatīvā roka, blūza un popa grupa Sibyl Vane Latvijas klausītājiem jau pazīstama kā ASV alternatīvās mūzikas smagsvaru Garbage koncerta iesildītāji un Positivus festivāla dalībnieki. Pērnā gada novembrī Latvijas neatkarīgās mūzikas apgāds „I Love You Records” izdeva grupas debijas albumu „Love, Holy Water and TV”. 

Vakara ietvaros uz koncertzāles skatuves debitēs igauņu minimalistiskās elektronikas mūziķis Argo Vals ar grupu, kas Igaunijā pazīstams kā viens no šī žanra daudzsološākajiem māksliniekiem. Pērn izdodot savu ilgi gaidīto debijas albumu „Tsihcier“, talantīgais komponists viennozīmīgi iekļaujams Igaunijas pieprasītāko jauno izpildītāju sarakstā.

Ar akustisko programmu vakara ietvaros uzstāsies arī populārā pašmāju indī grupa Astro’n’out, kas pērn ar izpārdotu koncertu koncertzālē Palladium nosvinēja sava piektā studijas albuma „Lauvas” izdošanu. Kopš sava pirmā singla „Daļa Rīgas” izskaņas, Astro’n’out ir kļuvuši par Latvijas mūzikas kultūras neatņemamu sastāvdaļu.  

Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš piesakoties ielūgumiem tmw.positivusfestival.com

 

Papildus informācija:

http://www.tallinnmusicweek.ee/

https://twitter.com/TlnMusicWeek  

 

Video:

Argo Vals & Animal Drama “Hallitussilmad”

 

Sibyl Vane “Honey Tree”

 

Astro’n’out “Esi Man Klāt”