THE SOUND POETS
24/Okt/2013
Rīkotājs: THE SOUND POETS

THE SOUND POETS PUBLISKO DOKUMENTĀLO FILMU UN IZZIŅO KONCERTU

Līdz ar filmas publiskošanu internetā, grupa izziņo savu pirmo solo koncertu, kas notiks 24. oktobrī Palladium koncertzālē Rīgā.

Pasākuma programma:
19:00 - IEEJA
20:30 - KONCERTA SĀKUMS

Šī gada martā I Love You kompānijas paspārnē tika izdots grupas The Sound Poets studijas ieraksta albums Tavs stāsts. Koncerts Palladium koncertzālē ir albuma turpinājums dzīvā izpildījumā. Tas būs pirmais grupas solo koncerts, līdz ar to solās būt īpašs. Koncertam grupa gatavo dažādus pārsteigumus.

Ieeja pasākumā ir bez vecuma ierobežojuma. Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļešu cena šobrīd 9 lati un ir pieejamas internetā - eKasē www.ekase.lv

Tāpat no šodienas interneta vietnē www.thesoundpoets.com ir iespējams noskatīties dokumentālo īsfilmu Tavs stāsts, kas tapusi grupai cieši sadarbojoties ar jauno un talantīgo režisori Adrianu Rozi.

 

“Veidojot dokumentālo filmu Tavs stāsts es vēlējos atklāt personības, kas rada The Sound Poets mūziku, atklāt grupas ķīmiju,” savās pārdomās dalās režisore Adriana “Bieži vien filmējot dokumentālu filmu notikumi un personāži ievieš savas korekcijas, tā bija arī šoreiz, filma, kas sākās kā stāsts par “The Sound Poets” albuma tapšanu, galu galā rosināja diskusiju par Latvijas populārās mūzikas žanra nākotni mūsu valstī un arī ārzemēs.”

 

Grupas informācijai iespējams sekot:

https://www.facebook.com/thesoundpoets

http://www.draugiem.lv/thesoundpoets

https://twitter.com/thesoundpoets