THE MICHAEL JACKSON TRIBUTE
11/Nov/2017
Rīkotājs: HUMAN CONNECT, SIA
 
Novembris
 
Saistībā ar nepietiekamo skatītāju interesi par plānoto The Michael Jackson Tribute Live Show pasākumu, turnejas kalendārā ir ieviestas izmaiņas un Baltijā plānoto divu pasākumu vietā norisināsies tikai Tallinā paredzētais, 9.novembrī Nordea hallē.  -  http://www.piletilevi.ee/rus/tickets/muusika/show/the-michael-jackson-tribute-live-show-remember-the-time-223100/
 
Visiem, kuri jau bija nopirkuši biļetes uz Rīgas pasākumu, pasākuma rīkotāji piedāvā baudīt šovu Tallinā, no savas puses nodrošinot mūsu bezmaksas transportu no Rīgas uz pasākuma vietu un atpakaļ. Sīkāku informāciju var iegūt pa telefonu 26739377 vai rakstot uz e-pastu moonwalkers@inbox.lv.
 
Ja sovetuju stavit takuju frazu Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu Tallinā, naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Pieteikuma veidlapu var ielādēt  ŠEIT (http://www.bilesuserviss.lv/userfiles/file/Bilesu_atgriesanas_akts%284%29.doc). Aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē.
 
Pieteikumi par naudas saņemšanu tiks apstrādāti rindas kārtībā un tos var iesniegt līdz 11.11.2017.  
 
Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!