TECHCHILL BALTICS 2015
10/Feb/2015
IEEJA NO: 10:00
BEIGAS: 18:00
Rīkotājs: TechChill

TECHCHILL BALTICS 2015 KONFERENCE: 10.FEBRUĀRIS UN STĀRTAPU IZAUGSME AR TIEŠRAIDI LATTELECOM TV VISĀ LATVIJĀTECHCHILL BALTICS 2015 KONFERENCE: 10.FEBRUĀRIS UN STĀRTAPU IZAUGSME AR TIEŠRAIDI LATTELECOM TV VISĀ LATVIJĀ

Līdz ar jauno ziemas sezonu savu norises datumu izziņo Latvijā lielākā, aizraujošākā un saturiski bagātākā IT un stārtapu konference TechChill Baltics. Tā savas durvis vērs 2015.gada 10.februārī un pulcēs biznesa profesionāļus, jaunuzņēmumus, tehnoloģiju entuziastus, investorus un studentus. Konferences tēma būs stārtapu menedžments un izaugsme, un agrās (early-bird) biļetes jau ir pieejamas konferences mājaslapā tcbaltics.com, savukārt pirmo reizi ar stratēģiskā partnera Lattelecom atbalstu tai varēs sekot līdzi arī Interneta un Interaktīvajā televīzijā.

Pirmā konference notika 2012.gadā kā TechCrunch Baltics, radot vietu viedokļiem, jaunām biznesa attiecībām un idejām un pilnveidojot Baltijas stārtapu kustību. Kopš tā laika konference, kas tagad atpazīstama kā TechChill Baltics, ir daļa no Ziemeļeiropas IT un tehnoloģiju biznesa vides, ik gadu apvienojot uzņēmējdarbības profesionāļus, stārtapus, tehnoloģiju entuziastus, investorus un studentus no reģiona, Rietumeiropas un ASV. Ceturtajā gadskārtā TechChill Baltics 2015 sagaida vairāk nekā 400 apmeklētāju, piedāvājot viņiem stārtapu vides līderu prezentācijas un paneļdiskusijas, kā arī stārtapu stendus un piču konkursu. Turklāt pirmo reizi ar stratēģiskā partnera Lattelecom atbalstu konferenci varēs vērot arī Lattelecom Interneta un Interaktīvajā televīzijā, stipri paplašinot TechChill Baltics konferences auditoriju visā Latvijā.

TechChill Baltics 2015 apvienojošā tēma ir stārtapu menedžments un izaugsme, sniedzot ieskatu IT darbinieku meklēšanā, investīciju piesaistē, attīstības menedžmentā un komandu vadībā. Savā pieredzē par akseleratoru nozīmi un produktu atpazīstamības veidošanu dalīsies Džonatans Bredfords, pasaulslavenā Techstars Londonas biroja direktors un F6s un Springboard līdzdibinātājs. Strādādams Eiropā, viņš ir līdzdarbojies tādu akseleratoru kā ignite100, Igaunijas StartupWiseGuys un Bulgārijas Eleven radīšanā un pilnveidošanā. Tostarp Džonatans ir uzkrājis zināšanas stārtapu biznesa attīstībā un plānošanā, investīciju piesaistē un komandu vadībā.

Konferencē arī uzstāsies Džordžs Berkovskis, grāmatas How to build a billion dollar app autors, kas atspoguļo Džordža pieredzi, attīstot HAILO taksometru izsaukšanas aplikāciju. Ar HAILO aplikācijas palīdzību 2.5 miljoni pasažieri izsaukuši taksometrus un firma nopelnījusi simtiem miljonu. Šobrīd Džordžs ir jaunas fotogrāfēšanas aplikācijas IceCream līdzdibinātājs un vadītājs. Ar plašu stārtupu vadības pieredzi dalīsies arī Džo Koens, kas savulaik bija izpilddirektors Eiropas lielākajam biļešu pārdošanas stārtapam Seatwave un rīkotājdirektors atpazīstamam iepazīšanās portālam Match.com. Konferencē arī runās Deivids Bizers, rekrutēšanas un talantu menedžmenta biroja Talent Fountain partneris un globālās IT rekrutēšanas pionieris starp Silīcija ieleju un Eiropas tehnoloģijas kopienām. 15 gadu laikā Deivids ir palīdzējis atrast darbu vairāk nekā 4000 IT profesionāļiem vairāk nekā 25 valstīs, turklāt 2003. gadā viņš ieņēma amatu kā pirmais Eiropas personāla atlases speciālists tehnoloģiju grandā Google.

Starp pārējiem konferences runātājiem ir Endrjū Hoags (Ferocia prezidents, pēdejā gadā Startup Institute rīkotājdirektors, Founder’s Nest izveidotājs un Urbantag dibinātājs), Kristobals Alonso (Telenor Denmark programmas Radical Transformation vadītājs), Kolete Balū (Ballou PR izveidotāja un vadītāja), Ramons Rekuero Moreno (globālā SEO līderfirmas Moz vecākais programmatūras izstrādātājs, bijušais spēļu firmas Zynga programmatūras izstrādātājs, piedalījies Zynga Ad Platform izstrādē),  kā arī Toms Bauģis (Parsely UX/UI izstrādātājs).

Līdz ar konferences datuma izziņošanu TechChill Baltics 2015 uzsāk agro jeb early-birds biļešu pārdošanu. Tās līdz 7.janvārim ir pieejamas konferences mājaslapā http://tcbaltics.com/, piedāvājot standarta biļetes (99€), kā arī biļetes studentiem (35€), TechHub biedriem (35€), stārtapiem (49€) un investoriem (299€).

TechChill Baltics 2015 organizētājs ir nodibinājums TechHub Riga, pirmā un lielākā IT un tehnoloģiju koprades telpa, kur mitinās vairāk nekā 30 stārtapi un kas regulāri rīko tādus ar uzņēmējdarbību, tehnoloģijām un stārtapiem saistītus pasākumus kā ikmēneša Mītaps un TechHub Stārtapu Akadēmija. TechChill Baltics 2015 konferencē līdz ar tiešraidi internetā Lattelecom nodrošinās arī ātru WiFi konferences norises vietā,  Palladium koncertzālē. Lai veicinātu Latvijas inovāciju potenciāla izmantošanu, Lattelecom jau tagad sniedz tehnoloģisko atbalstu Tech Hub Riga, nodrošinot optisko internetu jaunajās telpās, kā arī ikmēneša Mītapu tiešraidi Lattelecom Interneta un Interaktīvajā televīzijā. Lattelecom rada un ievieš inovācijas, lai saglabātu līderpozīcijas nozarē un sniegtu saviem klientiem plašākas inovāciju iespējas mūsdienīgai dzīvei. Lattelecom izveidojis  ērtu fotogrāfiju, video failu un citu datu uzglabāšanas vietni eDati.lv, attālinātu mērierīču nolasīšanas pakalpojumu Lattelecom Telemetrija, kā arī šobrīd attīsta telemedicīnas risinājumus un Lattelecom spēļu platformu.