SNARKY PUPPY
26/Apr/2024
Rīkotājs: organizē "Circle Pit! Shows" biedrība

26. aprīlī koncertzālē “Palladium” notiks ievērojamās ASV džeza apvienības, piecu “Grammy” balvu ieguvēju “Snarky Puppy” koncerts.
 
“Snarky Puppy” vispareizāk būtu dēvēt par kolektīvu – gadu gaitā no 2004. gadā multiinstrumentālista Maikla Līga (Michael League) radītās grupas, tā izaugusi par sava veida “supergrupu” – “Snarky Puppy” gadu gaitā pamīšus apvienojoties aptuveni četrdesmit mūziķiem, daļa no kuriem ir uzstājušies, vai joprojām uzstājas kopā ar tādiem populārās mūzikas skatuves smagsvariem kā Snoop Dogg, “The 1975”, Džastins Timberleiks (Justin Timberlake”, Deivids Krosbijs (David Crosby) un citiem. Seši no desmit sākotnējiem grupas dalībniekiem palikuši grupā nemainīgi. “Ja kāds no oriģinālā desmit mūziķu sastāva netika uz kādu uzstāšanos, mēs tā vietā uzaicinājām aizvietotāju un ja šis aizvietotājs spēlēja labi, mums šķita, ka tā būtu laika izniekošana – likt šim mūziķim iemācīties dziesmas tikai priekš vienas uzstāšanās. Tā mēs šos aizvietotājus paturējām rokas stiepiena attālumā un laika gaitā mūsu sastāvs auga un katra mūziķa pienesums mainīja pārējo skatījumu uz grupas mūziku un deva jaunas vēsmas mūsu daiļradei”, par lielo dalībnieku skaitu saka “Snarky Puppy” izveidotājs Maikls Līgs.
 
Līdz šim “Snarky Puppy” izdevuši desmit studijas un trīs live albumus. Savu pirmo “Grammy” grupa ieguva 2013. gadā, kategorijā “Labākā R&B uzstāšanās” un kopš tā laika saņemti vēl četri “Grammy” par albumiem ”Sylva”, “Culcha Vulcha”, “Live at the Royal Alber Hall” un “Empire Central”.
 
Pirmais “Snarky Puppy” koncerts Latvijā notiks 26. aprīlī Rīgā, koncertzālē “Palladium” Marijas ielā 21. Koncerta sākums plkst. 19:00, biļetes pieejamas interneta vietnē https://ticketshop.lv un ņemot vērā lielo klausītāju interesi, ar tām iesakām nodrošināties laikus.
 
Koncertu rīko pašmāju koncertaģentūra “Circle Pit Shows” un igauņu “Damn.Loud”.

https://snarkypuppy.com
https://www.facebook.com/snarkypuppy/
Biļetes: https://ticketshop.lv/en/events/5645
Video: https://www.youtube.com/watch?v=fnWoFuh7ZuA
Video: https://www.youtube.com/watch?v=kk0WRHV_vt8