SKILLET
30/Okt/2014
IEEJA NO: 19:00
SĀKUMS: 20:00
BEIGAS: 23:00
Rīkotājs: ALTERFASHION

SKILLET. 30. OKTOBRIS. KLUBS «PALLADIUM», RĪGA.

Amerikāņu rokgrupa Skillet šoruden pirmo reizi apmeklēs Baltijas valstis albuma „Rise” atbalstam veltītās pasaules tūres ietvaros.


Skillet ir vadošā grupa kristiešu roka stilā, viņi ir labi pazīstami savā žanrā visā pasaulē. Muzikālo kolektīvu 1996.gadā dibināja basists no Memfisas Džons Kūpers. Grupas sastāvs vairākkārt mainījās, taču Džons vienmēr ir bijis kolektīva nemainīgā līdera un iedvesmotāja lomā. Džons Kūpers no sākuma nebija solists, uz šo lomu pretendēja cits grupas loceklis Kens Stergs. Šobrīd grupā piedalās arī: taustiņi un bek-vokāls - Korija Kūpera, dziedātāja sieva, bungas - Džena Ledžere, solo-ģitāra - Sets Morisons. Periodiski ierakstu un uzstāšanā laikā viņiem pievienojas arī citi sesiju mūziķi.


Grupas nosaukums Skillet nozīmē „kastrolītis” vai „panna”. Saskaņā ar Džona Kūpera vārdiem, grupas dalībniekiem tas joprojām šķiet nesaskanīgs un disonējošs, taču tas ļoti precīzi atspoguļo viņu iekšējo stilu. Tas simbolizē vairāku stilu sajaukšanu, kas ir raksturīga viņu muzikālajai mākslai. Pēc kolektīva nosaukuma tika nosaukts kristīgās rokgrupas debijas albums, kā arī uz diska vāka tika attēlota panna. Savā 17 gadu ilgajā radošajā ceļā grupa „Skillet” izlaida 8 studijas albumus, katrs no kuriem ir atšķirīgs no iepriekšējā. Tos ietekmēja dažādi stili, piemēram, grandžs, post-industrial un pankroks. Paradoksālākā atzīšana ir Skillet radošuma avota saistība ar pasaulslaveno ekstravaganto rokgrupu Marilyn Manson, neskatoties uz to, ka viņu līderis atklāti praktizē sātanismu, publiski zaimo un mudina iznīcināt kristietību. Šīs grupas koncerts ir atstājis uz Skillet līderi tik spēcīgu iespaidu, ka albumu Alien Youth viņi ierakstīja smagajā Marilyn Manson mūzikas stilā. Grupa bieži dodas turnejās, ne tikai Amerikā, bet arī Eiropā un Āzijā. Tā ir pazīstama ar saviem plašajiem un krāsainajiem šoviem, kurus parasti ir grūti sagaidīt no kristīgā roka sekotājiem.

Visā savas karjeras laikā Skillet nopelnīja vairāk nekā desmit prestižās Dove Awards prēmijas kristīgās mūzikas jomā, kā arī vairākas reizes pretendēja uz Grammy, WMA un BMI prēmijām. 2011.gadā Billboard Music Awards atzina Skillet grupas disku „Awake” (2009) par uzvarētāju nominācijā „Best Christian Album”. Šis CD kļuva par grupas platīna ierakstu, pārsniedzot viena miljona pārdoto kopiju atzīmi visā pasaulē. Un trīs gadus iepriekš izlaistais disks „Comatose” ieguva zelta albuma statusu.


Pasākumu organizē aģentūra KUKOVILO ar Alterfashion Crew atbalstu.

Pasākuma ilgums: 3 stundas
Durvis: 19:00
Foto – un videoieraksts aizliegts
Vecuma ierobežojums: 12+

Pasākuma mājaslapa: www.palladium.lv
http://kukovilo.ua 
http://www.alterfashion.net

Vairāk informācijas: httpHYPERLINK "http://skillet.com/"://skillet.com