SIGMA
30/Nov/2014
IEEJA NO: 19:30
SĀKUMS: 21:00
BEIGAS: 23:00

Biļetes būs iespējams iegādāties pie ieejas.

Rīkotājs: Koncertaģentūra FBI
HITA “NOBODY TO LOVE” AUTORI, BRITU DEJU MŪZIKAS PROJEKTS “SIGMA”, UZSTĀSIES RĪGĀ
 
30. novembrī “Palladium” koncertzālē uzstāsies aktuālais britu deju mūzikas projekts “Sigma”. Mūziķu kontā ir pasaulslavenais singls “Nobody to Love”, kas Lielbritānijas singlu topā sasniedza pirmo pozīciju. Šī Kanjes Vesta (Kanye West) dziesmas “Bound 2” pārstrādātā versija panākumos krietni pārspēja oriģinālu. “Nobody to Love” kļuva arī par vienu no šī gada pirktākajiem ierakstiem Apvienotajā Karalistē. Dziesmas mūzikas video skatāms šeit.
 
Arī dueta jaunākais singls “Changing”, kurā dzirdams britu dziedātājas Palomas Feitas (Paloma Faith) vokāls, šobrīd nu jau vairākas nedēļas pēc kārtas saglabā pirmo vietu Lielbritānijas deju mūzikas topā. “Changing” mūzikas video skatāms šeit.
 
Apvienības dalībnieki Kamerons Edvardss (Cameron Edwards) un Džo Lenzijs (Joe Lenzie) ir gandarīti par panākumiem: “Ir patīkami, ka mūsdienās popularitāti iemanto arī mūzika, kurai nav spēcīgas aizmugures. Esam dzirdējuši, ka “drum and bass” ir mirstošs mūzikas žanrs, tomēr praksē notiek pretējais - topos ar šī žanra dziesmām pabijuši tādi mākslinieki kā Wilkinson, “Chase And Status” un Sub Focus. Ja ar savām dziesmām spējam ieņemt pirmo vietu Lielbritānijā, apsteidzot neskaitāmas komerciālas popmūzikas dziesmas, ar to viss ir pateikts!”
 
Biļetes uz koncertu jau no šodienas ir pieejamas tirdzniecībā www.ticketpro.lv un “Ticketpro” kasēs TC “Galleria Riga”, “Spice”, “Domina Shopping”, “Rīga Plaza”, “Sky&More”, “Olimpia”, “Rimi “Alfa””, “Rimi “Valdemārs””, “Rimi” Pulkveža Brieža ielā informācijas centros u.c.
 
Pirmo 300 biļešu cena ir tikai EUR 25, pēc tam tās maksās EUR 29.