ReLOVEution
19/Dec/2015
Rīkotājs: VirusArt

Projekta “Cabaret” komanda veido jaunu koncertiestudējumu “ReLOVEution”

Arī šī gada decembrī un janvārī populārā projekta “Cabaret” izrādes notiks koncertzālē “Palladium”. Šogad koncertiestudējums ir guvis nosaukumu “ReLOVEution” un tā veidotāji piedāvās skatītājiem atvērties mīlestībai un visam jaunajam.

Producentu grupa “Virus Art” ir producentu apvienība, kas jau 12 gadus, ik gadu skatītājiem piedāvā krāšņu koncertiestudējumu, ikreiz pārsteidzot ar ko nebijušu un jaunu. Pats projekts ir unikāls, to ir grūti klasificēt pie kādas jau esošas skatuves mākslas formas. Darbība notiek ne tikai uz skatuves, bet telpiski un speciāli šīm izrādēm katru gadu tiek veidota īpaša vieta skatītājiem – teatralizēts restorāns ar apkalpošanu pie galdiņiem. Ir pārdomāta katra detaļa, darbība notiek vairākās dimensijās un skatītājs pat nepamana skatuves mākslinieku un apkalpojošā personāla sadarbību. Skatītājs jau no garderobes tiek ievests sapņu un tēlu pasaulē, kur aktieri un  apkalpojošais personāls palīdz iejusties gaidāmajā vakara atmosfērā. Un tad, mirklī, kas atveras priekškars, viesi ir gatavi vērot uz skatuves notiekošo un  paši iejusties izrādes darbībā. Visus klātesošos ir pārņēmis viegls, bezrūpīgs gara plūdums bez saprāta ietekmes, bezsvara sajūta un gaistoša pieskāriena brīnums. Katram viesim ir iespēja piedalīties spēlē – pieņemt spēles noteikumus un pašam kļūt par vienu no vakara tēliem vai būt nopietnam un vērot to visu it kā no malas. Bet… šajā pasaulē var dzīvot gan vieni, gan otri!

... ir brīdis, kad kļūsti pieaudzis un vairs nelido sapnī.

Tu sāc neapzināti meklēt zaudētos sapņus un apzināti viņus realizēt.

 Tā Tu iemācies lidot ... vai sapņot... Atkal.    

Režisors Viktors Runtulis un viņa komanda ir ietekmējušies no 30jos gados Francijā izveidotās mākslinieku pulcēšanās un uzstāšanās kustības Cabaret un šī vārda tulkotā nozīme ir liķiera pagrabiņš. Tā bija vieta, kur pulcējās mākslinieki, pa vienam vai vairāki uzstājās uz skatuves un pārējie bohēmas un absinta virpuļa apņemti, vērtēja un baudīja uz skatuves notiekošo. Mākslinieki dziedāja, dejoja vai skaitīja dzeju, kāds stūrī to visu gleznojot iemūžināja. Vēlāk Vācijā radās politiskais Cabaret, savukārt, Amerikā, sausā likuma laikā šī Francijā radusies intīmā uzstāšanās forma jau pārtapa par krāšņiem tā saucamajiem Dinner Show

Koncertiestudējuma “ReLOVEuntion” veidotāji saglabās gan šo intīmo uzstāšanās formu, gan arī veidos ļoti krāšņas un iespaidīgas kulminācijas, kurās tiks iesaistīti visi iestudējuma personāži. Šis būs divpadsmitais projekta Cabaret gads un šo izrāžu sekotāji zina, ka šim iestudējumam nav nekāda sakara ar varietē vai  banālu striptīzu. Tās ir emocijām bagātas un ļoti mākslinieciski augstvērtīgas izrādes, pie kuru veidošanas ir iesaistīti ļoti daudz cilvēku, kas katrs ir profesionālis savā jomā.

Arī šis gads nav izņēmums un pie jaunā projekta jau strādā ap 50 cilvēku liela mākslinieciskā un tehniskā personāla komanda, kas visi kopā veido notikumu, kurš gaida savu iznācienu decembrī. o

Vakara sākums no 19.00 vai no 20.00 (atkarībā no izrāžu datumiem), koncertiestudējuma “ReLOVEution” garums bez ievada un starpbrīža ir 2 stundas, pasākuma beigu laiks 3.00 naktī.

Arī šī gada izrādes tērpi top modes namā “Amoralle” dizaineres Ineses Ozolas vadībā.

Par ēdieniem un dzērieniem koncertiestudējuma “ReLOVEuntion” vakaros gadās restorāns “Vairāk Saules” šefpavāra Endija Bērziņa vadībā.

Biļetes ir pieejamas www.bilesuparadize.lv

Kolektīvie pieteikumi – virusart@inbox.lv