RAW
8/Mar/2019
Rīkotājs: U.Party, SIA
 
Marts
 
1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

WRRROOM-WRRROOM! Startējam pavasari ar jaunu enerģiju: Rīgas visradošākais, neatkarīgais underground ballīšu producentu kolektīvs U.Party izziņo kiberreiva RAW māksliniekus, kuri plašākai Latvijas publikai uzstāsies šī gada 8. martā koncertzālē Palladium Rīga. Šī ballīte ne tikai sniegs ieskatu Rīgas naktsdzīves spilgtākajās niansēs, bet arī piedāvās iepazīties ar pasaules līmeņa elektroniskās mūzikas vārdiem un beidzot to padarīs pieejamu arī jaunākai auditorijai.

Pasākuma apmeklētāji būs liecinieki patiesi vēsturiskam notikumam. Organizatori ir apņēmības pilni, lai piepildītu RAW ar tādu saturu, kas noskaņas, enerģijas līmeņa un muzikālā ziņā ir salīdzināms ar kvalitatīvākajiem EDM / Dubstep / Trap mini festivāliem / reiviem, par kuriem bieži var lasīt ārzemju mūzikas presē.

Uz RAW skatuves varēs redzēt un dzirdēt Cookie Monsta ( Circus Records ; Lielbritānija), Atik (Grieķija), Skrush (ASV), producentu apvienība Terra Sine (sastāvā: Moxik , Oculus Noise , Mint Jaz ; Latvija!) un Oddprophet ( Never Say Die: Black Label ; Lielbritānija). Visi mākslinieki ir jau minēto mūzikas žanru ietvaros zināmi vārdi Latvijā un ārpus tās. Daļai no viņiem ir bijusi nozīmīga loma jaunā, agresīvā Trap / Dubstep skanējuma attīstībā pasaulē, kamēr vietējie aktīvisti Moxik , Oculus Noise , Mint Jaz kopā un atsevišķi ir nospēlējuši sulīgus setus daudzās trakās U.Party ballītēs.

Pasākuma producenti U.Party , sadarbojoties ar draugiem no Enter.Exit Unit un Those Guys Lighting , kuri Rīgas publikai jau zināmi ar interesantu, radošu pieeju pasākumu norises vietas noformēšanā tādos liela mēroga pasākumos kā Enter Exit (Akvalandē, 2017.) un Central Exit (Rīgas Centrāltirgū, 2017.), arī šoreiz piedāvās auditorijai kļūt par daļu no aizraujoša piedzīvojuma. Radošā grupa ir parūpējusies par to, lai RAW gan pasākuma viesi, gan mākslinieki iegūtu spridzinošu, jaudīgu enerģijas lādiņu, pamatīgu devu iedvesmas, kā arī labi pavadītu laiku ar draugiem.

Kā pasākuma norises vieta, pateicoties tās unikālajam plānojumam un lieliskajai akustikai, ir izvēlēta daudzu vietējo un starptautisko mākslinieku iecienītā koncertzāle Palladium Rīga.

Aicinām visus, kam sirdij tuva elektroniskā mūzika, kā arī tos, kam īpaši simpatizē basīgais, smagnējais, “pumpējošais” Trap / Dubstep skanējums, jau laicīgi parūpēties par biļešu iegādi, jo to cenas pieaugs, pasākumam tuvojoties.

Biļešu iegāde un papildu info U.Party mājas lapā: https://www.uparty.eu/raw

Pasākums Facebook: https://www.facebook.com/events/321912071981191

Atbalstītāji: Reaktors PM-TM

Producents: U.Party www.uparty.eu www.facebook.com/UndergroundPartying