OTRA PUSE
8/Mar/2015
IEEJA NO: 18:00
SĀKUMS: 20:00
BEIGAS: 23:00

 Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam.
 Biļetes būs iespējams iegādāties pie ieejas.

Rīkotājs: Normunds Pauniņš
 
Marts
 
1
2 3 4 5 7
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Sākusies biļešu tirdzniecība uz grupas „Otra puse” 8. marta koncertu Palladiumā

8. martā – jaukajos pavasara svētkos un sieviešu dienā Rīgā, koncertzālē „Palladium” ar savu īpašo, mīlestībai veltīto programmu „Tu esi kā zieds” uzstāsies Latvijas romantiskākā popmūzikas grupa „Otra puse”.

„Lai kā šie svētki vienubrīd tika noliegti, mēs redzam, ka cilvēki tos svin. Jo mīļu vārdu un ziedu dāvināšanas, it īpaši sievietēm, nekad nevar par daudz. Tad kāpēc lai mēs nenosvinētu sieviešu dienu ar skaistu koncertu?” jautā „Otras puses” līderis un solists Normunds Pauniņš: „Protams, uz koncertu aicinām ne tikai sievietes. Gaidām visus, kurus iepriecina mūsu mūzika.”

8. marta koncertā „Otra puse” atskaņos gan savus populārākos hitus – „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, „Pēc lietus”, gan dziesmas no albuma „Uzzīmē mani”, turklāt daudzas no tām – jaunā, mūsdienīgā aranžējumā. Būs arī skaņdarbi akustiskā izpildījumā, kur Normunda Pauniņa vokālu papildinās Ivara Kurpnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas.

Koncertā klausītājus gaida arī patīkams pārsteigums – viesmākslinieces Antra Stafecka un Aija Andrejeva, kura apsolījusi atsteigties ciemos pie „Otras puses” taisnā ceļā no sava solokoncerta. Ar Antru Stafeku grupai jau izveidojusies regulāra sadarbība, un kopā ar Normundu Pauniņu iedziedāta grupas dziesma „Uzzīmē mani”, kas pēc ierakstīšanas kļuva par vienu no klausītāju iemīļotākajām dziesmām visās radiostacijās. Antras Stafeckas muzikālajā biogrāfijā ir gan dalība LNT šovā „Okartes skatuve” un Eirovīzijas Latvijas atlases pusfinālā, gan sadarbība ar tādiem māksliniekiem kā Raimonds Pauls, Guntars Račs, Igo, Uldis Marhilēvčs u.c. Par sadarbību ar grupu „Otra puse” viņa saka: „“Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un Otra Puse ir vistiešākā dvēseles mūzika!”.

Grupu „Otra Puse” 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas). 2014. gadā par albumu „Uzzīmē mani” grupa „Otra puse” saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu.

Uz Sieviešu dienai veltīto „Otras puses” koncertu „Tu esi kā zieds” 8. martā Rīgas koncertzālē Palladium biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs. Pirmās 100 fanu biļetes tikai par 12 EUR.