Otava Yo
3/Nov/2019
 
Novembris
 
1 2
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30
Sanktpēterburgas folkgrupas OTAVA YO pirmssākumi meklējami pirms 16 gadiem, kad uz Ņevas prospekta satikās daži, līdzīgi domājoši ielu muzikanti, un ar prieku kopā sāka spēlēt jautras melodijas.

Pamazām grupas koncertdarbība pārcēlās no ielām uz klubiem, no klubiem uz festivāliem un koncertzālēm. Šobrīd grupa ir izdevusi piecus studijas albumus, sniegti vairāk kā 500 koncerti 30 valstīs! Kā īpašs, starptautisks panākums ir jāmin fakts, ka Lielbritānijas mūzikas izdevniecība ARC MUSIC noslēdza ar grupu līgumu par pēdējā, 2018. gadā ierakstītā albuma “Do You Love” izdošanu.

OTAVA YO dzīvespriecīgās dziesmas, gaumīgie un ar humoru apveltītie dziesmu videoklipi ir aizkustinājuši miljoniem skatītāju sirdis visā pasaulē un savākuši neskaitāmu daudzumu pozitīvu atsauksmju sociālajos tīklos. Tie ir ļoti atzinīgi novērtēti starptautiskā mērogā. Videoklips dziesmai “Sumetskaja” (2015) ieņēma godpilno pirmo vietu Eiropas aptaujā World Music Network un līdz pat šai dienai ir populārākais krievu tautas mūzikas videoveikums, tam ir vairāk nekā 28 miljoni skatījumu YouTube kanālā! Savukārt videoklips dziesmai “Oi Dusja, oi Marusja” (2017) saņēma Grand Prix starptautiskajā filmu festivālā Ņujorkā, kā arī prestižo Russian World Music Award balvu. Videoklips dziesmai “Kak pod gorkoi, pod goroi" var lepoties kā galvenās balva ieguvējs Losandželosas filmu festivālā (2018) un festivālā California Music Video Awards (2019).

Melodiskums, sirsnība, radoša atjautība, pārsteidzošā humora izjūta ir OTAVA YO spilgto koncertuzvedumu neatņemama sastāvdaļa un panākumu atslēga ne tikai Krievijā, bet arī visā pasaulē.

Latvijas publikai grupas daiļrade nav sveša, festivāli “Laba Daba” un “Sviests”, koncertzāle “Gors”, Rīgas svētki, visās koncertēšanas vietās mūziķi uzņemti ar neviltotu sajūsmu un ovācijām.

Šī gada 3. novembrī OTAVA YO gaida labas mūzikas cienītājus un savus ilgadējos fanus lielākajā Rīgas klubā Palladium!

Laiks jautrībai!

Īpašie viesi – ansamblis “Iļinskaja pjatnica” (Rīga).

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Otava Yo dalībnieki: Aleksejs Belkins - kokle, dūdas, balss, Pjotrs Sergejevs – bungas, Vasīlijs Teļegins – bass, Aleksejs Skosirevs - ģitāra, balss, Jūlija Usova - vijole, balss, Dmitrijs Šikhardins - vijole, balss, Deniss Ņekiforovs – perkusijas.