OLAS
12/Apr/2024

olas.menedzments@gmail.com

Rīkotājs: VECUMS SIA
“OLAS” aicina jūs uz līdz šim lielāko savu koncertu Palladium, lai nosvinētu grupas 10 gadu jubileju!

Grupu “OLAS” izveidoja pirms vairākiem gadiem divi toreizējie Rīgas Stradiņa universitātes studenti Arvis Reiks un Žanis Pavlovskis. Viņi to iecerēja kā humora projektu, kas necerēti ātri ieguva popularitāti pēc viņu dziesmas “Zemgus Girgensons” atskaņošanas Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēles pārtraukumā. Par latviešu jaunajiem hip-hop māksliniekiem rakstījuši vairāki ietekmīgi ASV mediji, tostarp “Washington Post” un "GQ". 10 gadu laikā “OLAS” ir sasnieguši vairāk kā 35 miljonus skatījumu “Youtube” platformā.
 
Koncertā varēsiet dzirdēt tādus populārus hitus kā “Priekšnieku Nav”, “Pāri Okeānam”, “Dzīvot Kaifs”, “Dzīvoju Pie Mammas”, “Prezidents” un “Daudz Naudas”.

 

“Mēs pat iedomāties nevarējām, ka mūsu “prikols” aizies tik tālu un grupa ar nosaukumu “OLAS” nodzīvos 10 gadus. Mēs esam aizvadījuši tik daudz koncertus, ka es pat īsti nezinu skaitli. Tas viss sākās kā joks, kurš, laikam, vairs nav nekāds joks, jo 10 gadi ir liels un nopietns cipars. Tieši tāpēc, mēs gribām jūs visus aicināt uz mūsu 10 gadu jubilejas lielkoncertu - 2024.gada 12. aprīlī, koncertzālē Palladium. Būs viesi, būs šovs, būs balle! Mēs būsim ļoti sagatavojušies un gaidīsim jūs visus!”