MAZAIS PRINCIS
31/Dec/2022

Turpinot pēdējo gadu labākās tradīcijas, grupa MAZAIS PRINCIS ielūdz uz JAUNGADA LIELĀKO "MĪLESTĪBAS KONCENTRĀTU” RĪGĀ!  
31.12.2022., “Palladium Rīga”, ieeja no 20:00. 
Ja tu vēl meklē mīlestību vai jau esi to atradis un gatavs tajā dalīties, tad atceries: KAS MĪL - TAS MĪL, KAS NEMĪL - TAS MĪLĒS, jo kas gan cits šo pasauli spēs glābt, ja ne MĪLESTĪBA? Tādēļ ielūdzam ikvienu mīlas izredzēto dvēsli uz kopīgu nodošanos mīlestībai un dziļi dziedinošiem notikumiem gadu mijā. 
Teiksim tā, saskandināsim glāzes ikreiz, kad izdzirdēsim vārdu “MĪLESTĪBA”! 
Teiksim tā, lai uzturētu intrigu un rūpētos par pārsteiguma elementu, grupas Mazais Princis jaungada svinību programma un slepenie viesi tiks atklāti pa vienam, līdz pat pašam svētku vakaram. Bet nešaubies, šai naktī mūs visus sagaidīs un priecēs - labākie Latvijas DJ, kokteiļi un bārmeņi, labākais grupas Mazais Princis koncertšovs, labākā skaņa, gaisma un ledekrāni, labākās spoguļbumbas un varenas dūmmašīnas, labākie apsargi, labākie pārsteiguma viesi, labākais salūts un spilgtākās emocijas un, protams sievietes gan uz skatuves, gan auditorijā! 
Dresscode: mirdzoši, kā spoguļbumbas, saulesbrillēs un ādas vestītēs. 
Pasākuma laikā darbosies bufete ar dzērieniem un ēdieniem! 
VIP zonas cena 100 EUR personai. VIP biļetē ietilps VIP labumiņi - privāts balkons, privāts krēsls pie galda, privāta bufete, privāti welcome dzērieni un uzkodas, kā arī citi labumiņi, privātu apsardzi ieskaitot.  
Biļešu tirdzniecība: www.milestibaglabspasauli.lv, cena sākot no 25EUR līdz 100EUR. 
Uz satikšanos “MĪLESTĪBAS KONCENTRĀTĀ” - Jūsu Mazais Princis