Turpinot pēdējo gadu labākās tradīcijas, grupa MAZAIS PRINCIS ielūdz uz JAUNGADA LIELĀKO ZAĻUMBALLI ZIEMEĻEIROPĀ – “123123”!
Vēl kas nebijis pasaules šovu vēsturē - LIELĀKĀ ZAĻUMBALLE ZIEMEĻEIROPĀ Jaungada naktī! Būs dziesmas, būs danči, būs sievietes uz skatuves...teiksim tā un ne tikai. Svinību atmosfēra un cilvēki ziedēs! To varēs just! Jā, cilvēki ziemā ziedēs, jo cilvēks, kas mīl, tas mīl, un kad mīl, tad ir silti. Un kad ir silti, tad zied. Protams, šī būs unikāla Zaļumballe, jo nebūs ne odi, ne meijas.
Sanāksim kopā, lai radītu siltus, spilgtus un neaizmirstamus brīžus visaukstākajā laikā, jo, mīļie, svētki esam mēs paši! Meklēsim to petardīti sevī un blakus stāvošajā!
Nosaukums "123123" teiksim tā, sakrīt ar Vecgada vakara datumu 12.31.23. Teiksim tā….cik bieži tā notiek? Kad nākošreiz būs tāda iespēja? To nevar laist garām, ta ir brīnums.
PROGRAMMĀ: MĪLESTĪBA
Grupas citāts "Mīlestība, mīlestība, kas Tu esi mīlestība? Bet Tu jau esi tā mīlestība!" ir kļuvis par, teiksim tā, šī gada atslēgas rindām... Tāpēc vakara programmā tikai pats svarīgākais - mīlestība! Tā dominēs it visur.
Kā jau katru gadu, saskandināsim glāzes ikreiz, kad izdzirdēsim šo dziedinošo vārdu MĪLESTĪBA!
Vakara gaitā:
Namatēvi – Mazais Princis
Sievietes -improvizācijas teātris “Divas”
Līgas Libertes deju teātris
Toms Grēviņš
Krivenchy
Apvedceļš
Makree un apvienība “Elpo”
Dj Mārtiņš Staķis
Marko Ojala
…un, protams, pārsteiguma viesi…informācija sekos

Dresscode: svinīgi, ar zaļu akcentu, mīlas bruņas un saulesbrilles

Pasākuma laikā darbosies vairāki bāri, ar dzērieniem un uzkodām. Pasākumā nav atļauta ieeja ar saviem ēdieniem un dzērieniem.

Biļešu tirdzniecība: www.milestibaglabspasauli.lv un www.aula.lv
31.12.2023., “Palladium Rīga”, cena sākot no 25 – 150EUR
Ieeja no plkst. 20:00 – 4.00