MARINA AND THE DIAMONDS ATCEĻ KONCERTU RĪGĀ

Aģentūra „magicFIB” spiesta paziņot, ka 6. februārī plānotais „Marina And The Diamonds” koncertturnejas „The Lonely Hearts” šovs koncertzālē „Palladium Rīga” tiek atcelts.„Marina And The Diamonds” menedžments, saudzējot dziedātājas balsi, ir pārplānojis „The Lonely Hearts” koncertturneju, pārceļot visus februārī paredzētos dziedātājas koncertus. Menedžmenta pārstāvji nerada iespēju pārcelt Rīgā paredzēto, vienīgo koncertu Baltijas valstīs, priekšroku dodot koncertiem Varšavā un Helsinkos, kuri uz šo brīdi bija vairāk pieprasīti.

Aģentūras „magicFIB” direktors Aivars Līpenītis komentē radušos situāciju: „Diemžēl pēc ilgstošām sarunām nav izdevies atrast risinājumu „Marina And The Diamonds” šovam Rīgā šajā ziemā vai pavasarī. Mūziķes menedžmenta pārstāvji apņēmušies iekļaut Rīgu turpmākajos galamērķos, tikko tas būs iespējams. Mēs, tāpat kā fani visā Baltijā, ļoti vēlamies šo koncertu, un esam sarūgtināti par to, ka tas tiek atcelts”

Visi pārējie aģentūras „magicFIB” izziņotie pasākumi – Ellie Goulding koncerts „Palladium Rīga” un festivāls „Pestivals 2013” – notiks bez izmaiņām. Instrukcija „Marina And The Diamonds” koncerta biļešu īpašniekiem Biļešu Servisa mājas lapā.