LINDA LEEN GATAVO JAUNU SOLO ALBUMU UN KONCERT UN DEMO

Linda Leen uzsākusi darbu pie sava ceturtā solo albuma unnizpildīs jaunās dziesmas komponistes ikgadējā 14. februāra koncertānPalladium Riga. 


Lindas Leen Valentīndienas koncerti pulcējuši skatītājusnDailes teātrī (2009), Splendid Palace (2010), Arēnā Rīga (2011),nPalladium Riga (2012) un kļuvuši par muzikālu tradīciju, kas 2013.gadā norisināsies jau piekto reizi, koncertzālē PalladiumnRiga. 

Koncerta DEMO* iecere ir atspoguļot klausītājiem vienu no posmiem dziesmas ceļā no idejas līdz ierakstam - DEMOnstrēt komponistes pirmatnējo skaņdarba materiālu – bez producēšanas, studijas uzslāņojumiem. Koncerts atspoguļos jaunā albuma iedīgļus un saturisko virzienu. 

Linda Leen: “Šovasar, strādājot dažādos muzikālos projektos, satiku jaunus, talantīgus mūziķus no Latvijas un Kopenhāgenas, kas šobrīd studē Eiropas labākajās laikmetīgās mūzikas augstskolās. Šis kopdarbs radīja iedvesmojošu platformu manām jaunajām muzikālajām idejām. Jau pirmajā radošajā nometnē Cinevillā mūsu kopējā ķīmija atnesa pārsteidzoši oriģinālu skanējumu jaunajām dziesmām. Ir riktīgi forši!” 

*DEMO – dziesmas demo (saīsināts no vārda "demonstrācija") versija ir piefiksēta muzikāla doma, kas vēl nav tikusi izdota. Demo ir veids, kā komponists tuvina savu mūziku albuma ierakstam, sniedzot piemēru no šīm idejām ražotājiem vai citiem māksliniekiem. 

rn

Jaunās idejas un koncertus palīdz īstenot SMScredit, “Re&Re”, “Alfor”, Rīgas Brīvostas pārvalde, Apvienotais Baltijas fonds, PataAB un East-West Transit.

rn

Par koncertiem informē -  LNT, JCDecaux, delfi.lv, draugiem.lv, inbox.lv, “Dienas žurnāli” un laikraksts Diena.

rn

DEMO KONCERTI 2013
13.04.2013. PALLADIUM RIGA
14.02.2013. PALLADIUM RIGA
15.02.2013. VALMIERA
16.02.2013. LIEPĀJA 
17.02.2013. JELGAVA