LABVĒLĪGAIS TIPS
25/Okt/2014
IEEJA NO: 19:00
SĀKUMS: 20:00
BEIGAS: 23:00

Biļetes būs iespējams iegādāties pie ieejas.
Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu vecumam.

Rīkotājs: L Tips SIA

GRUPA “LABVĒLĪGAIS TIPS” IZZIŅO “KATASTROFĀLU ATGRIEŠANOS”.

1.aprīlis - tā ir “LABVĒLĪGĀ TIPA “ diena. Tāpēc šis ir īstais brīdis, lai grupa izziņotu savus lielos rudens šovus – “KATASTROFĀLA ATGRIEŠANĀS” koncertzālē “PALLADIUM” 24. un 25.oktobrī.

Pēc neliela atvaļinājuma “LABVĒLĪGAIS TIPS” pilnā sastāvā ir gatavs ieraut savus klausītājus trakulīgā prieka virpulī. Varētu teikt arī tā – ballīte būs!

LABVĒLĪGĀ TIPA koncertiem raksturīgi gaumīgi joki un pozitīva, nedaudz vieglprātīga atmosfēra. Auditorijas atsaucība grupas koncertos neļauj māksliniekiem gulēt uz lauriem, bet katru gadu piedāvāt ko jaunu un kvalitatīvu - tā, lai publika nebūtu vīlusies. Pārsteigumi un labs garastāvoklis garantēts arī šajos koncertos, un galu galā – FREDIM vienmēr ir ko teikt. Jāatzīmē, ka šī būs reta izdevība, jo pašreiz grupa neplāno atsākt regulāru koncertdarbību.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas “BIĻEŠU PARADĪZES” kasēs vai www.bilesuparadize.lv. Un zinot iepriekšējo gadu pieredzi, prātā nāk aksioma - kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes.

Un vēl - tā kā ir 1.aprīlis, grupa ”Labvēlīgais Tips” piedāvā klausītājiem dziesmas “Čiekurs egles dēls” krievisko versiju “Šiška jolkin sin”, tādējādi palielinot Latvijā radītās mūzikas pārstāvniecību krievu valodā raidošajos medijos. Par ko dziesmas teksts, to lai tulko un atšifrē katrs pats.