LA LUNA
12/Dec/2014
IEEJA NO: 20:00
SĀKUMS: 20:45
BEIGAS: 03:00
Rīkotājs: VirusArt

Decembrī koncertzālē “Palladium” savu sezonu uzsāks jaunais koncertiestudējums “La Luna”.

Jau 10 gadus projekta “Cabaret” autori skatītājiem piedāvā krāšņu koncertiestudējumu, ikreiz pārsteidzot ar ko nebijušu un jaunu. Arī šis gads nav izņēmums, jo pašreiz top un savam iznācienam gatavojas kabarē tradīcijās balstīta izrāde - koncertiestudējums “La Luna”.

Jaunās izrādes laikā skatītāji tiks ievesti emocijām piesātinātā vidē, kas aicinās ļauties brīvības, zemapziņas un iekšējo dzīļu spēkam.

Mēness gaismā viss top skaistāks. Tā vien prasās pieskāriena, glāsta...

Kāpēc cilvēki nedaudz baidās no pilnmēness? Varbūt tāpēc, ka šajā laikā pastiprinās zemapziņa, emocionalitāte un rodas neapzinātas bailes zaudēt saprātu? Vai tāpēc, ka cilvēki šajā laikā jūtas kā sakustināti, kad visas atmiņu nogulsnes uzpeld virspusē?

Koncertiestudējuma “La Luna” komanda pašreiz pēta un decembrī savā darbā vēlas parādīt to, ka pilnmēnesim nav tikai šī – tumšā seja, tas ir laiks, piepildīts ar maģisku un noslēpumainu noskaņu. Tas ir vislabvēlīgākais laiks, kad atraisīt seksuālo enerģiju, nodoties mīlas priekiem un laiks, kad sekot savai iedvesmai, atvērt jauno ideju krātuves. Tas ir laiks, kad spēcīgo vibrāciju ietekmē paaugstinās dzīvības procesi un mums ir iespēja gūt papildus enerģiju, dzīvības spēku uzplaukumu.

“La Luna” aicinās jūs noslēpumainā nakts pastaigā, izjust mēness elpu, mēness ritmu, tās vibrācijas, kas patīkami satrauc un liek vilkiem gaudot, slavinot mēness pilno apaļumu.

Pie jaunā projekta strādā ap 50 cilvēku liela mākslinieciskā un tehniskā personāla komanda, kas visi kopā veido notikumu, kurš gaida savu iznācienu decembrī. Kabarē gaisotni uz skatuves radīs dziedātāji, mūziķi, dejotāji, aktieri, pašmāju un viesu cirkus mākslinieki, mīmi un arī kāds tautā pazīstams “stāvizrāžu” vadītājs.

Kā jau ierasts, koncertiestudējuma “Cabaret” vakaros, netrūks ne līksmības, ne pārsteigumu, ne jautru provokāciju.

Koncertiestudējuma “La Luna” vakars nebeigsies pēc izrādes otrās daļas. Jums un Jūsu kolektīvam būs iespēja ballēties līdz pat 3.00 naktī.

Par ēdieniem un dzērieniem šogad gādās restorāns “Vairāk Saules”.

Galdiņu rezervācija – www.bilesuparadize.lv
Info – www.cabaret.lv

Biļešu cenas no Eur 60.00 – Eur 80.00 (cenā ietilpst vīna glāze un uzkodas)

Kolektīvos pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi virusart@inbox.lv