LAMB OF GOD (USA) / KREATOR (De) / MUNICIPAL WASTE (USA)
18/Feb/2023

Ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs STATE OF UNREST 2023 kopīgās turnejas ietvaros, 18. februārī koncertzālē PALLADIUM uzstāsies LAMB OF GOD un KREATOR!
Amerikāņu groove/metalcore žanra pārstāvji «Lamb Of God» 2022. gada rudenī ar «Nuclear Blast Records» starpniecību laiduši klajā savu jauno albumu «Omens». Tālāk mūziķi izsludinājuši lielu koncerttūri «STATE OF UNREST 2023», kurā iekļautā arī Latvija: 18. februārī koncertzālē «Palladium» varēs redzēt ne tikai «Lamb Of God», bet arī leģendāro «Kreator». Metāla skatuves milžus iesildīs crossover thrash grupa no Ričmondas «Municipal Waste».
«Lamb Of God» pirms kāda laika trāpīgi tika dēvēts par “jauno amerikāņu metālmūzikas vilni». Un nu jau gandrīz 30 gadus šī grupa nebeidz pārsteigt, neļaujot līdz galam saprast, kādu mūziku viņi spēlē.
Kopš dibināšanas grupa «Lamb of God» ir izdevusi 11 albumus, no kuriem četri «Sacrament» (2006), «Wrath» (2009), «Resolution» (2012) un «VII: Sturm und Drang» (2015) ir guvuši ievērojamus komerciālus panākumus. Albums «Sacrament» 2007. gadā atnesa grupai «Grammy» balvas nomināciju (kategorijā Labākais metāla izpildījums dziesmai «Redneck»). Albums tika iztirgots 270 000 eksemplāros.
«Lamb of God» koncertos vienmēr var dzirdēt lieliskus ģitāras rifus un bezgala ļaunas un agresīvas partijas ar metalcore un thrash metāla elementiem.
Būtisks šī vakara papildinājums būs thrash metal leģendu Kreator uzstāšanās!
40 gadu pastāvēšanas vesturē Kreator ir ieguvis "The Teutonic Big 4» statusu. Tieši viņi bija vieni no tiem, kas kopā ar Destruction, Sodom un Tankard veicināja šī smagās mūzikas žanra attīstību Eiropā.
«Kreatoram» ir savs īpašs skanējums – tie ir agresīvi ģitāras rifi, spēcīgas bungas, nikna padēve un fenomenāls Mille Petroci vokāls.
2022. gada vasarā «Kreator» izdeva savu 15. studijas albumu «Hate Über Alles». Šis ir pirmais albums, kurā piedalās basģitārists Frederiks Leklers, kurš 2019. gadā nomainīja Kristianu Gīsleru.
Mūziķi sola, ka koncertā Rīgā izpildīs ne tikai jaunas lietas, bet arī savus leģendāros hitus!
Koncerta sākums 18:30, ieeja - no 18:00.
Biļetes pieejamas vietnē Ticketshop.lv.