Jojo Mayer's NERVE
13/Apr/2019
Rīkotājs: BEBRYGAMEZ, SIA
 
Aprīlis
 
1 2 3 4 5 6 7
11 12 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

13. aprīlī, koncertzālē Palladium Rīga uzstāsies grupa NERVE, 2019. gada pavasara tūres ietvaros. Koncertu iesildīs pašmāju grupa Reactive Beats

NERVE ir bundzinieka Džodžo Maijera projekts, kas attīstījās deviņdesmito gadu beigās Ņujorkā, no leģendārās pasākumu sērijas ''Prohibited Beatz'', un sākotnēji tā bija platforma eksperimentālai sadarbībai starp dīdžejiem, vizuālajiem māksliniekiem un publiku. Šis kolektīvs laika gaitā izveidojās par labi noslīpētu grupu, kas pavisam jaunā veidā miksēja programmētās elektroniskās mūzikas stilus ar improvizāciju starp vairākiem mūziķiem.

Formāta ietvaros NERVE asimilēja plašu spektru elektroniskās mūzikas stilu, sākot no old-school jungle, dubstep, glitch beats, līdzminimal, tech house u.c. Šo eksperimentu rezultātā grupa iepazīstināja elektroniskās mūzikas auditoriju ar improvizētu mūziku, nesot līdzi džeza improvizācijas tradīcijas, pulsējošos ritmus un tā stilistisko evolūciju digitālajā laikmetā. Vienlaikus tā iemieso arī rock’n’rollesenci – labi pavadīt laiku un parādīt vidējo pirkstu visiem, kas pret šo procesu iebilst! Džodžo radošā darbība kā grupas NERVE līderim, bundzinieku vidū viņu padarīja par vienu no izcilākajiem izpildītājiem un inovatoriem. Viņa koncepti un tehnikas, kā emulēt elektroniskās mūzikas ritmus reālā laikā uz akustiska bungu komplekta, radīja jaunu standartu un atvēra durvis pilnīgi jaunai mūziķu paaudzei. 2014. gadā žurnāls ''Modern Drummer'' ierindoja Džodžo 50 visu laiku izcilāko bundzinieku sarakstā.

NERVE atkārtoti izaicina attiecības starp cilvēka radošumu un digitālo tehnoloģiju un ir radījusi jaunu formu unikālai muzikālajai izpausmei. Galvenais grupas mērķis ir radīt autentisku 21. gadsimta mūziku.

Koncertieraksts no uzstāšanās 2017. gadā Budapeštā:

NERVE:
Džodžo Maijers: bungas
Džons Deiviss: bass
Džeikobs Bergsons: taustiņinstrumenti un sintezatori
Ārons Nevezī:skaņa un audio manipulācijas

NERVE uzstāšanās bieži vien papildina plaša spektra viesmākslinieki no visas pasaules. Bez ilglaicīgiem sadarbības partneriem Roli Mosimann, Jason Lindner un Takuya Nakamura, NERVE ir sadarbojušies arī ar Bugge Wesseltoft, Dj Shadow, MC XIS, Sean Pelton, Tim Lefebvre, Karsh Kale, MC Malik Work, Salt Cathedral, Vernon Reid, Moshen Namjoo un daudziem citiem.

Biļešu iegāde un informācija par pasākumu:http://nerveriga.lv.

Vairāk informācijas par Nerve: 
http://www.jojomayer.com/
https://www.facebook.com/NerveOfficial/
https://nerve.bandcamp.com/