JACK WHITE
3/Okt/2018

24. maija plkst. 10:00 tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana ar kodu.
Publiskā biļešu pārdošana tiks uzsākta 25. maija plskt. 10:00.

LŪDZU ŅEMIET VĒRĀ: šis ir koncerts BEZ TELEFONIEM. Pasākuma laikā nav atļautas foto, video vai audio ierakstīšanas ierīces. Mēs domājam, ka jūs novērtēsiet iespēju uz mirkli pacelt acis no savām ierīcēm un PERSONĪGI izbaudīt mūziku un mīlestību, ar ko dalāmies. Pirms ierašanās koncerta norises vietā, visi telefoni, tāpat kā pārējās foto un video tverošas ierīces, tiks droši noglabātas Yondr somiņās, kas tiks atslēgtas pēc koncerta beigām. Telefons slēgtajā somiņā pie Tevis būs visu koncerta laiku un nepieciešamības gadījumā somiņu būs iespējams atslēgt jebkurā laikā speciālajās Yondr Telefonu zonās ēkas vestibilā. Ja vēlies veidot ierakstus sociālajos tīklos, varam Tev palīdzēt – mūsu oficiālais tūres fotogrāfs pēc koncerta publicēs bildes un video jackwhiteiii.com un jaunajā Džeka Vaita Live Instagram kontā @officialjackwhitelive. Dalies ar mūsu bildēm un video cik vien vēlies un izbaudi bez-telefona, 100% cilvēcīgu pieredzi!

Rīkotājs: Koncertaģentūra FBI
 
Oktobris
 
1 2 4 5 6 7
8 9 10 11 12 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 31

Šī gada 3. Oktobrī ekskluzīvā koncertā Palladium Rīga koncertzālē ar savu pirmo solokoncertu Latvijā viesosies rokmūzikas superzvaigzne, 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather solists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Uz koncertu būs pieejamas vien 1600 biļetes, kuras varēs iegādāties no piektdienas, 25. maija Biļešu Serviss tīklā. Ekskluzīvi FBI un Positivus klubu biedriem būs iespēja pirmajie iegādāties biļetes jau ceturdien, 24. maijā no plkst. 10:00. Vien neliels skaits biļešu būs pieejams par 51 EUR, pēc tam biļešu cenai pieaugot līdz 61 EUR.

Jack White ir viens no mūsdienu rokmūzikas galvenajiem karognesējiem, žanra populārākajiem un atzītākajiem mūziķiem jau kopš paša 21. gadsimta sākuma, kad kopā ar savu bijušo sievu Meg White uzstājās dueta The White Stripes sastāvā. Grupa kļuva par klausītāju un kritiķu mīluļiem jau ar savu 2001. gada veikumu White Blood Cells, taču par īstām supezvaigznēm kļuva vēl divus gadus vēlāk ar albumu Elephant. Tas joprojām nereti tiek dēvēts par vienu no iepriekšējās desmitgades labākajiem ierakstiem, savukārt tā populārākā dziesma Seven Nation Army ar savu ikonisko ģitāras rifu ir kļuvusi par ikonisku himnu, bez kuras nav iedomājams gandrīz neviens mūsdienu sporta notikums.

Vienmēr ir bijis ļoti darbīgs mūziķis, jau 2005. gadā, paralēli darbībai The White Stripes, dibinot apvienību The Raconteurs, kas vēlāk kalpoja par pamatu supergrupas The Dead Weather izveidei. Pēc tam, kad 2011. gadā tika oficiāli paziņots par The White Stripes darbības beigām, Jack White pievērsās savai solokarjerai. Tās laikā viņš ir izdevis trīs studijas albumus, kas visi ierakstīti, izmantojot analogās tehnoloģijas, un regulāri pārspējuši dažādus vinila plašu pārdošanas rekordus, tostarp par visvairāk vienā nedēļā pārdoto ierakstu.

Latvijā Jack White viesosies sava jaunākā albuma Boarding House Reach pasaules turnejas ietvaros. Martā iznākušais albums uzreiz kļuva par pārdotāko ASV, iekarojot Billboard 100 topa pirmo ailīti, kā arī saņemot sajūsmas pilnas atsauksmes no kritiķiem, kuri izcēla mūziķa ambīcijas, mākslinieciskos eksperimentus un atkāpšanos no iepriekšējo ierakstu veiksmes formulas, papildinot sev tik raksturīgo blūzroka skanējumu ar neskaitāmām ietekmēm, tostarp no urbānās mūzikas. 

Jāatzīmē, ka Jack White ļoti svarīgs ir tiešais kontakts ar publiku, tāpēc, pēc īpaša mākslinieka lūguma, arī koncerts Rīgā, līdzīgi kā citi Boarding House Reach tūres ietvaros, tiks aizvadīts bez mobilajiem telefoniem, tādējādi piedāvājot unikālu koncertpieredzi visiem apmeklētājiem.

Biļetes uz Jack White koncertu Palladium Rīga publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas jau no piektdienas, 25. maija plkst. 10:00 un tās būs nopērkamas “Biļešu Serviss” tīklā.