Insomnia: Sākums. Rīgas A Cappella festivāls
19/Okt/2019
 
Oktobris
 
1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 16 18 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

INSOMNIA:SĀKUMS

19. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” norisināsies Rīgas A Cappella festivāla kulminācijas koncerts “Insomnia: Sākums”. Ar lielisku mākslinieku dalību un īpaši veidotu programmu, koncerts piedāvās jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā.

Koncerta galvenie mākslinieki ir jaunības enerģijas pilnā jaunā vokālā grupa “INSOMNIA”. Grupa sevi piesaka ar daudzveidīgu programmu – “Insomnia: Sākums”.  Koncertprogrammā dzirdamas pazīstamas gan latviešu, gan ārzemju autoru kompozīcijas unikālās džeza, popa un gospeļa aranžijās.  

“Un ja nu mēs teiktu, ka šis ir tikai sākums...” /INSOMNIA/

Vokālā grupa INSOMNIA ir jaunības enerģijas lādiņš, kas sevī ietver desmit jaunus, talantīgus, mūziku mīlošus cilvēkus, kas caur a cappella un citiem mūzikas žanriem spēj izveidot ko unikālu un nebijušu. Sastāva nosaukums “INSOMNIA” angliski nozīmē “Bezmiegs”. Šis nosaukums sevī ietver spēku un enerģiju, ko grupa dod saviem klausītājiem.

Jaunības spars un mērķtiecīgums, sastāvam ir ļāvis pārliecinoši sevi pieteikt starptautiskajā apritē, iegūstot otro vietu vienā no pasaules vadošajiem a cappella konkursiem - “Moscow Spring A Cappella Festival 2019”. 7. augustā, koncertā “Trīs Raimondi & Insomnia” grupai bija godpilna iespēja koncertēt kopā ar maestro Raimondu Paulu.

Rīgas A Cappella festivāls no 16. līdz 20. oktobrim piedāvās klātienē baudīt unikālu pasaules mākslinieku un jaunu mūzikas talantu sniegumu. Festivāls savā programmā izcels a cappella žanra daudzveidību, koncertos piedāvājot dažādu laika posmu un stilu mūziku izcilā izpildījumā.

Festivālā līdz šim uzstājušies daudzi pasaules slaveni mākslinieki – „The Real Group”, “The Swingles”, “Voces8” u.c., kā arī labākie Latvijas vokālie ansambļi un kori. Rīgas A Cappella festivāls tiek īstenots, lai veicinātu izcilību un augstus sasniegumus mūzikā, attīstītu a cappella dziedāšanu Latvijā. Rīgas A Cappella festivāls veido jaunu identitāti vokālās mūzikas kustībai Latvijā un parāda a cappella dziedāšanas tradīciju kā modernu un mūsdienīgu mākslas veidu.