how to dress well
8/Mai/2013
Rīkotājs: Positivus Music
 
Maijs
 
1 2 3 5
7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

PALLADIUM KONCERTĒS HOW TO DRESS WELL

Ar vienīgo uzstāšanos Baltijas valstīs, 8.maijā Palladium koncertzālē uzstāsies Bruklinas izsmalcinātās popmūzikas un R&B virtuozs How To Dress Well. Biļetes uz koncertu nopērkamas no ceturtdienas, 31.janvāra visās Biļešu Serviss kasēs un www.palladium.lv. Tikai pirmo tirdzniecības dienu biļetes varēs iegādāties par īpašo cenu LVL 9, vēlāk LVL 12.

Vakara programma:
19:00 ieeja
19:30 Can Say No Can Say Yes
20:30 How To Dress Well


How To Dress Well projektu 2010.gadā uzsāka daudzsološais ASV producents un komponists no Bruklinas Toms Krells (Tom Krell). Meistarīgi piešķirot savas daiļrades melanholiskajam atspoguļojumam gaisīgi elektronisku pieskaņu, HTDW tiek pamatoti uzskatīts par vienu no eksperimentālā popa un izjustā R&B žanru savienojuma pamatlicējiem. 

Abi mākslinieka albumi guvuši ievērojamu pasaules mūzikas kritiķu atzinību. HTDW pirmais albums „Love Remains” (2010) tika atzīts par spīdošu debiju - Stereogum atzīmēja Krellu izdevuma 40 labāko 2010.gada izpildītāju sarakstā, savukārt Spin Magazine novērtēja „Love Remains” ar 8 no 10 ballēm, nosaucot to par „meditatīvu un reizē sajūsminošu” skaņdarbu apkopojumu. 

Ietekmīgais mūzikas medijs Pitchfork iekļāva arī HTDW otro albumu „Total Loss” (2012) izdevuma labākās jaunās mūzikas kategorijā, ierindojot Krellu starp pasaules izcilākajiem jaunajiem izpildītājiem. 
Savas šī gada „Total Loss” Ziemeļamerikas koncerttūres ietvaros, HTDW koncertēs kopā ar izteiksmīgo ASV sintpopa mākslinieci Sky Ferriera, savukārt Eiropas koncerttūres laikā Krells uzstāsies Spānijas Primavera, Braitonas Great Escape un citos nozīmīgos festivālos. 

Saviļņojot klausītājus ar aizraujošu mūzikas stilu savienojumu un emocionālu piesātinātību, How To Dress Well radītie skaņdarbi ir reizē patiesi un dvēseliski. Savos koncertos jaunais mākslinieks ir kā atvērta grāmata, katru reizi kopā ar publiku no jauna pārdzīvojot ierakstos atspoguļotās emocijas. 

8.maijā, ar vienīgo uzstāšanos Baltijas valstīs, Palladium koncertzālē viesosies Bruklinas izsmalcinātās popmūzikas un R&B virtuozs How To Dress Well. Biļetes uz koncertu nopērkamas no ceturtdienas, 31.janvāra visās Biļešu Serviss kasēs un www.palladium.lv. Tikai pirmo tirdzniecības dienu biļetes varēs iegādāties par īpašo cenu LVL 9, vēlāk LVL 12.


Papildus informācija:
http://howtodresswell.com/ 
https://www.facebook.com/howtodresswellmusic 
https://twitter.com/HowToDressWell 

Video: