Latvijā pazīstamais mūziķis Arstarulsmirus (iepriekš  zināms kā GUSTAVO) izsludina savus GUSTAVO repertuāra pēdējos koncertus. 2014. gada 5., 6., 7. un 8. februārī uz koncertzāles Palladium skatuves Arstarulsmirus vēl pēdējo reizi priecēs savus fanus un GUSTAVO daiļrades cienītājus.

GUSTAVO savu karjeru uzsāka jau tālajā 1996.gadā. 18 gadu laikā viņš ir izdevis 4 solo albumus, ieguvis septiņas Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas, producējis Prāta Vētras albumu, kā arī kļuvis par Latvijas hip-hop mūzikas pamatu neatņemamu sastāvdaļu. Viņa pēdējā koncertu programma Pilsētas Portāls notika 2011.gadā.

Šobrīd mūziķis ir izvēlējies mainīt identitāti un mūzikas virzienu. Veicot pāreju no viena mūzikas virziena citā, Arstarulsmirus vēlas ar saviem līdzšinējiem klausītājiem to nosvinēt klātienē, pēdējo reizi uzstājoties ar repertuāru, kas ir tapis zem GUSTAVO pseidonīma. Koncertos dzīvā sastāva pavadījumā tiks izpildītas kompozīcijas no albumiem Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā, Trešā elpa un Pilsētas Portāls, kā arī vairāki līdz šim nedzirdēti skaņdarbi.

Šī ir pēdējā iespēja GUSTAVO faniem un mūzikas cienītājiem baudīt labāko no mākslinieka repertuāra GUSTAVO karjeras noslēdzošajos koncertos.

Biļetes uz koncertiem pieejamas eKase.lv