Neatkārtojams diskotēku pavēlnieks un sieviešu apjūsmots elks, tā šī mūziķa pielūdzēji apraksta Danu Balanu. Viņa pirmais solo koncerts Latvijā notiks 31. Martā, koncertzālē „Palladium”. Moldāvijā dzimušais, bet Ņujorkā dzīvojošais Dans Balans strauji iekarojis stabilu vietu Vācijas, Krievijas un citu Eiropas valstu mūzikas pasaulē.

Dans Balans kļuva par pasaulē populāru dziedātāju ar dziesmu Dragostea Din Tei, O-Zone grupas izpildījumā. European Hot 100 Singles topā dziesma noturējās pirmajā vietā 12 nedēļas un visā pasaulē tika pārdota 12 miljonu lielā tirāžā.

2005.gadā Dans izveidoja pop/rokgrupu ar nosaukumu Balan. Kopš tā laika katru gadus dziedātājs piedāvā jaunus hītus. 2010.gada februārī iznāca singls «Chica Bomb», kas ieņēma pirmās vietas vairāku valstu topos. 2010.gada 31.jūlijā Dans Balans Maskavā prezentēja jaunu dziesmu «Justify SEX», kas nonāca Krievijas topu virsotnē. 2010.gada 29.oktobrī Love Radio radiostacijas etērā notika  Dana un  Veras Brežņevas kopīgās dziesmas «Лепестками слёз» pirmatskaņojums. 2011.gada 14.aprīlī Radio Energy ēterā izskanēja dziesma «Freedom» un uzreiz kļuva par hītu. Bet 2012. gadā Dans Balans saņēma "Zelta gramofonu" par dziesmu «Лишь до утра». 

Dziedātājs ir arī labi pazīstams „Jaunā Viļņa” skatītājiem un viesiem. Šobrīd Dans Balans dzīvo Ņujorkā un uz Rīgu lido, lai īpaši iepriecinātu savas muzikālās daiļrades cienītājus, elkus un fanus.

Pirmās 500 biļetes tikai par Ls 16.90 Biļešu Servisa kasēs!