Comedy Latvia: UFO Cepiens
20/Mai/2023

Ieeja 16+
Pasākumā tiks izmantota necenzēta leksika
Pasākuma ilgums ~2h10min
Pasākumā paredzēts starpbrīdis
Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts. Ar savu klātbūtni pasākumā, jūs neiebilstat iegūto video un foto materiālu tālākai izmantošanai SIA Comedy Latvia vajadzībām.

Rīkotājs: Comedy Latvia SIA
 
Maijs
 
1 2 4 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 21
22 24 25 26 28
29 30 31

Komiķu apvienība “Comedy Latvia” piedāvā gada karstāko notikumu uz Latvijas komēdijas skatuves - “Cepienu”, kas 20. maijā plkst. 19:00 risināsies koncertzālē “Palladium”.

“Comedy Latvia komiķi atklās grilēšanas sezonu, cepinot trīs Latvijā ievērojamus cilvēkus - humora personību Ufo, reperi ansi un improvizatoru un pasākumu vadītāju Kasparu Breidaku.

Galvenajā lomā šogad būs tautā zināmais jokotājs Ufo - īstajā vārdā Kaspars Upacieris. Ilgus gadus pavadījis radio SWH studijā stāstot jokus, Ufo šogad atgriezies uz Latvijas komēdijas skatuves ar humora izrādi “UFO, izstāsti kādu joku”. Šī Ufo izrāde un lēmums sacensties stand-up komēdijas lauciņā ar “Comedy Latvia” komiķiem, liek mums Ufo uzdurt uz iesma. Līdzīgs scenārijs bija arī 2022. gada cepienā, kad cepinājām Baibu Sipenieci - Gavari. Kā zināms, Baiba neilgi pēc dalības cepienā savu stand-up izrādi pārtrauca izrādīt Latvijas kultūras namos. Vai ar Ufo būs līdzigi - cerēsim. 


Uz skatuves būs arī izcilais Latvijas reperis ansis. Jāatzīst, ka ansis ir tuvs “Comedy Latvia draugs un, cik mums zināms, tuvākajā laikā viņam nav plānots iemainīt repu pret stand-up komēdiju. Komiķiem ir vēlme nedaudz piebremzēt Latvijas repa scēnas attīstību, kas pēdējos gados popularitātē ir aizskrējusi pa priekšu stand-up komēdijai, un viens no galvenajiem hip hop mūzikas karognesējiem, viennozīmīgi, ir ansis. 

Trešā zvaigzne, kurai šogad paredzam vietu uz restēm, ir improvizators un lieliskais pasākumu vadītājs Kaspars Breidaks. Iemesls ir gaužām vienkāršs - improvizatori un komiķi ir mūžīgie ienaidnieki. Lai arī no virspuses šķiet, ka mēs tādi draudzīgi un viens otru atbalstoši, privātās sarunās dzirdama neapmierinātība par otra spēju labāk sasmīdīnāt publiku. Komiķiem jau sen ir bijis sapnis pateikt kādam improvizatoram visu ko domājam - Kaspars ir gatavs uzņemt uguni uz sevi. 

Comedy Latvia skatuves stūrī būs neatkārtojamie un vienreizējie Latvijas stand-up smagsvari - Rūdolfs Kugrēns, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska, Kaspars Žilins, Kārlis Strautiņš un Edgars Staškevičs. Par mūziku rūpēsies DJ All-Viss.

Šis būs jau piektais 'Comedy Latvia' slavenību cepiens. Iepriekš esam pasmējušies par Edavārdiem, Ralfu Eilandu, Renāru Zeltiņu, Ozolu, Roju un Baibu Sipenieci - Gavari. 

Pasākuma ilgums ~2h10min
Pasākumā paredzēts starpbrīdis.