"Vēlreiz ar draugiem"

28. februārī koncertzālē “Palladium” uzstāsies “Čikāgas piecīši” – leģendārā ASV latviešu grupa, kas dibināta 1961. gadā un īsi pirms koncerta Mūzikas ierakstu Gada balvas ceremonijā tiks godināta par Mūža ieguldījumu populārajā mūzikā. Pirmās 100 biļetes nopērkamas par īpašu cenu – Ls 7. Pārējo biļešu cena – Ls 9.

Programma:
19:00 ieeja
20:00 Čikāgas piecīši

Lai arī Padomju Latvijā viņu ieraksti netika izdoti un pirmo reizi grupa te uzstājās tikai 1989. gadā, “Čikāgas piecīši” neapšaubāmi vieni no visos laikos visvairāk mīlētajiem latviešu mūziķiem. Taču piecīši ir kas daudz vairāk par kantrīmūzikas grupu un saviesīgu ballīšu izklaidētājiem. Daudzas viņu dziedātas dziesmas jau sen ir folklorizējušās, kļūstot par tautas vienotājām, smeldzes izteicējām un prieka nesējām, kas vienojušas dažādu paaudžu latviešus svešumā un Latvijā.

Lūk, kā gaidāmo koncertu ieskicē grupas ilggadējais dalībnieks Uldis N. Streips:
“Spēlēsim [to], ko publika vēlas dzirdēt. Ceram, ka mums piebiedrosies draugi, un būs jauka sadziedāšanās ar viņiem un publiku. Ceram arī pavadīt laiku ar publiku jokojot un runājot, lai vakars norit gaišā un mīlas pilnā gaisotnē. Būs laba ballīte!”

Unikālu šo koncertu dara fakts, ka aktīvu muzikālo darbību “Čikāgas piecīši” ir beiguši, un šoreiz kopā sanāk, lai saņemtu balvu par Mūža ieguldījumu. Uzstāšanās Palladium būs vienreizējs atskats uz kopā piedzīvoto, un sava veida pateicības žests par publikas mīlestību.