CABARET
17/Dec/2022

Vakara norises plāns:

Ieeja no plkst. 19.00,  sākums - 20.00,  beigas 2.00.

Cabaret vasaras programma ir izveidota, kopīgi atlasot un pārveidojot projekta spilgtākos priekšnesumus, tiem pievienojot arī jaunas, izteiksmīgas dziesmas un dejas. Noslēpumainā teātra apmeklētājiem būs iespēja iejusties laikā, kad tapa Cabaret – 1930. gados Francijā, kur mazā liķieru pagrabiņā, izmeklētas auditorijas priekšā, mākslinieki sniedza savus priekšnesumus tik izjusti un trausli, ka bija saredzama vai katra asara un sviedru lāse un sadzirdams ikkatrs čuksts. Visus klātesošos vienoja kāds nenoformulēts kods. Tā bija Bohēma. Šajās dienās dzīvajam priekšnesumam ir dubults spēks, jo māksliniekiem ilgstoši ir nācies samierināties un klusēt. Ir “sakrājies”, jo visu šo laiku bija ko teikt.  Pēdējo divu gadu laikā uzkrāto pieredzi esam transformējuši skaistā priekšnesumā un vēlamies to nodot Jums.

No džezīgas dekadences, līdz dažādu sajūtu radītai miglai vai pat ūdens šaltij, kas atgriezīs no “aizspogulijas”.  Būs iespēja aizmirsties un tas nenozīmē kaut ko zaudēt – šad tad pat ir iespēja iegūt, un nereti pat vairāk…

Dodieties mums līdzi, un mēs aizvedīsim Jūs muzikālā ceļojumā, kur sirdi  plosoši dziedājumi mīsies ar jutekliskām dejām un plašu smaidu izraisīs jau zināmas džeza balādes. Kā rozīnīte visam – dzirkstošie konferansjē un aktieru joki, kuru pirmavotus nav tālu jāmeklē, jo pati dzīve mums tos katru dienu piespēlē!

Gaidām Jūs ciemos, lai kopīgi izjustu prieka un klātesamības dzirksti, kas rodas no dzīvā priekšnesuma un atgriezeniskās saites.

Vairāk informācijas: virusart@inbox.lv