Š. G. DECEMBRĪ POPULĀRĀ KONCERTIESTUDĒJUMA “CABARET” IZRĀDES NOTIKS KONCERTZĀLĒ “PALLADIUM”.

Abi - gan notikums, gan vieta šogad ir jubilāru statusā, t.i., projektam “Cabaret” šī būs desmitā izrāde, bet kopš bijušās kinozāles “Palladium” atklāšanas ir pagājuši 100 gadi.

Par godu īpašajam notikumam projekta “Cabaret” komanda gatavo greznu, spraigiem pavērsieniem un pārsteigumiem piesātinātu programmu, kuras laikā skatītājiem būs iespēja novērtēt gan svaigas radošās vēsmas (1.daļā), gan arī pakavēties atmiņās un nobaudīt jau zināmus, “Cabaret” 10 gadu laikā rādītos spilgtākos priekšnesumus jaunā kvalitātē (2.daļā).

Pēc vērienīgajiem “Sapņu fabrikas” iestudējumiem (no 2003. gada līdz 2008. gadam), kamerizrādes “Cabaret Piccolo” (2010) un Cabaret Bombaloo (2012) tika demonstrētas kluba “Artelis - gandrīz teātris” telpās. Tas laiks ir izdzīvots un, nu jau topošais koncertiestudējums “Cabaret Palladium” pa jaunu uzņem apgriezienus, piesaistot vairāk māksliniekus un palielinot skatītāju vietu zālē. Ar plašumu tiks atjaunota pirmajos gados panāktā amerikāniskā 30. gadu kabarē greznība un telpiskums, kas organiski saplūdīs ar pēdējo gadu izrādēs ienākušo franču kabarē bohēmu.
 
Kā jau ierasts, “Cabaret Palladium” vakars nebeigsies pēc izrādes otrās daļas. Jums un Jūsu kolektīvam būs iespēja ballēties līdz pat 3.00 naktī.
 
Par ēdieniem un dzērieniem šogad gādās restorāns “Vairāk Saules”.
 
Biļešu cenas no Ls 40.00 – Ls 50.00 (cenā ietilpst vīna glāze un uzkodas)
 
Galdiņus rezervējiet : www.bilesuparadize.lv
 
Kolektīvos pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi virusart@inbox.lv