Šī gada nogalē koncertzāle Palladium nu jau atkal pārtaps par muzikālu restorānu, kurā režisors Viktors Runtulis ar savu radošo komandu aicinās uz pašreiz topošo koncertiestudējumu “Cabaret LA VIDA”. Izrādes apmeklētājiem būs iespēja iejusties radošajā CABARET atmosfērā, tvert neaizmirstamus mirkļus un sev tuvu cilvēku lokā baudīt dzīvās mākslinieku performances. 

Cabaret priekšnesumi vienmēr ir bijuši saistīti ar izjustu stāstu izdzīvošanu uz skatuves. Šoreiz muzikālo un horeogrāfisko sižetu centrā - pati DZĪVE (LA VIDA sp.val.).

Cabaret vakarā mēs visi esam sanākuši kopā, lai svinētu dzīvi. Un kāpēc gan nē? Aiziet! Svinam! Dziedam līdzi un dejojam! Izbaudām šos īpašos mirkļus kopā ar saviem tuvākajiem un pavērojam to, cik viņi ir skaisti priecājoties un līksmojot. 

Mēs veidojam stāstu par mūsu laiku šeit un tagad.  Par ikdienišķo ritumu -  laimes pieskārieniem un to trūkumiem, par sāpēm, kritieniem un atkal pretī sasniegumiem, par dzīves trauslumu, par tās skaistumu un vērtību, ko mēs paši tai piešķiram.

Pēdējo gadu notikumi pasaulē arvien intensīvāk liek mūs pārvērtēt attieksmi pret lietām, tie aicina mūs iejusties, nenovērsties un saprast būtisko. Tas, kas agrāk likās pašsaprotams un nemainīgs, ātri mainās, pat izgaist vai kļūst nenoteikts un trausls. Kā šajā laikā nezaudēt mieru un līdzsvaru? Kā kultivēt sevī un sev apkārt mīlestību un cieņu? Kā nepalikt vienaldzīgiem? Mums vēl ir tik daudz ko mācīties.

Koncertiestudējuma Cabaret LA VIDA balsts un pamats - džeza orķestris “Absence” izpildīs pasaulē zināmas džeza, pop un roka balādes neierastos aranžējumos.  Dejotāju trupa izrādi bagātinās ar akrobātiskiem un tajā pašā laikā arī ļoti jutekliskiem priekšnesumiem. Savukārt uz mīmu pleciem gulstas atbildība par kabarē raksturīgo komisko pusi, ko viņi iznesīs ar īsto attieksmi.

Jūsu uzdevums būs iejusties Cabaret mūzikas un skatuves mākslas baudītāju lomās – saposties un baudīt dzirkstošu vakaru savu izvēlēto galda biedru, džeza orķestra, dziedātāju, dejotāju, aktieru un viesmīļu kompānijā.

Pasākumā piedalās
 
·       Džeza orķestris & pūtēju grupa;

·       Solisti;

·       Dejotāji;

·       Vakara vadītājs un viņa asistenti;

·       DJ starplaikā un pēc izrādes;

·       Tehniskais un apkalpojošais personāls;

·       Visa pasākuma laikā, publika tiek iesaistīta konkursos un konferansjē aktivitātēs.
 

Vakara norises plāns:

19.00 – 19.45
 
Apkalpojošais personāls un aktieri sagaida viesus, viesmīļi apkalpo galdiņus;
20.00 – 20.50
 
Cabaret LA VIDA 1. daļa
20.50 – 21.20
 
Starpbrīdis;
21.20 – 22.10
 
Cabaret LA VIDA 2. daļa 
22.10 – 2.00 
 
DJ, dejas, viesmīļi apkalpo galdiņus.

No visām vietām zālē un abos balkonos skatuve ir labi redzama. 

Uzkodas un dzērienus ir iespējams laicīgi pasūtīt, sazinoties ar mums – virusart@inbox.lv. Visu pasākuma laiku galdiņus apkalpos viesmīļi.