ASTRO’N’OUT
29/Nov/2019
Rīkotājs: ASTRO MUSIC, SIA
 
Novembris
 
1 2
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30

Grupa 2. oktobrī izdos savu sesto studijas albumu “Multivitamīnu multipaka” un dosies “Multitūrē”, kā ietvaros 29. novembrī uzstāsies PALLADIUM.

Jaunais albums atklāj jaunu šķautni “Astro’n’out” skanējumā. Tā pirmie singli “Dejot trakāk”, “Multivitamīnu multipaka” un “Agrāk” iezīmē kustīgu, enerģisku un pozitīvu virzību “Astro’n’out” daiļradē. Tajos dejisko līniju dziesmu tekstos papildina viegla ironija par sabiedrībā aktuālām tēmām. Tas savdabīgā veidā ir arī dabisks turpinājums grupas iepriekšējā albuma “URDA” tematikai, kas – cik to atļauj popmūzika – šķetināja eksistenciālus jautājumus. Paralēli iezīmējas arī atsevišķi ļoti romantiski temati – tekstuāli dziļāki un muzikāli jūtīgāki nekā līdz šim. 

Albumam dots nosaukums “Multivitamīnu multipaka”, kas, tāpat kā februārī izlaistais singls ar tādu pašu nosaukumu, norāda uz radošo brīvību, muzikālo košumu un dažādību, kas saklausāma jaunajā skanējumā. Lai gan šajā albumā grupa arvien drošāk iet mūsdienīgā popmūzikas žanra skanējumā, starp popa tendencēm nezūd grupas atpazīstamais rokraksts un savu vietu aranžijās atrod arī akustiskie instrumenti.

“Multitūres” koncerti gan atspoguļos albuma dejisko un enerģisko šķautni ar jaunajiem singliem, kas jau iekarojuši līderpozīcijas Latvijas radiostacijās, gan ļaus klausītājiem atcerēties iepriekšējo piecu albumu labākās “Astro’n’out” dziesmas. 

Jauno albumu ar grupas autogrāfiem par īpašu iepriekšpārdošanas cenu var iegādāties ekase.lvun “Biļešu servisa” interneta vietnē. Saņemsi CD sevis izvēlētā veidā no 2. oktobra. Vairāk informācijas: astronout.lv.