As I Lay Dying
10/Apr/2022
Rīkotājs: DITTO Concerts
 
Aprīlis
 
1 2 3
4 5 6 7 8 9
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

As I Lay Dying koncerts Rīgā tiks pārcelts uz 2022. gada novembri un iekļauts grupas jaunajā turnejā. Drīz tiks paziņots jauns datums! Visas iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas jaunajā datumā.

----- 

 “Esmu neticami pateicīgs par iespēju atgriezties turnejā un par milzīgo atbalstu, ko līdz šim esam saņēmuši tūrē Shaped By Fire. Kad es sāku ar As I Lay Dying, es nekad nebiju iedomājies, ka mums būs iespēja apceļot pasauli un tagad mēs atgriezīsimies vietās, kas man dažkārt šķiet kā otrās mājas. Grupa vienmēr ir bijusi manas dzīves sastāvdaļa, tāpēc ir ļoti svarīgi redzēt, kā mūsu mūzika mijiedarbojas ar klausītājiem.” Mūziķis uzsvēra, ka nebūtu iespējams šķērsot 20 gadu grupas pastāvēšanu bez klausītāju atbaslta. "Mēs esam gandarīti, ka esam atgriezušies uz skatuves, lai atzīmētu šo nozīmīgo notikumu, un ceram redzēt pūlī daudzas pazīstamas sejas." – saka Tims Lambesis par turneju.

As I Lay Dying ir amerikāņu metalcore grupa no Sandjego, Kalifornijas. 2000. gadā vokālists Tims Lambesis dibināja pirmo pilno grupas sastāvu. Neilgi pēc grupas izveidošanas Pluto Records piedāvāja ieraksta līgumu un pēc piedāvājuma pieņemšanas grupa mēnesi vēlāk bija studijā, lai ierakstītu savu pirmo albumu Beneath the Encasing of Ashes, kas tika izdots 2001. gada jūnijā. As I Lay Dying ir izlaiduši sešus albumus un 18 videoklipus. Pirms pandēmijas, 2019. gada 20. septembrī, tika izlaists septītais albums ar nosaukumu Shaped By Fire. 2020 gadā Covid-19 pandēmijas dēļ pavasara, vasaras un rudens koncerti Eiropā un ASV bija pārcelti uz 2021. gadu. Šajā laikā tika izdots arī singls Destruction Or Strength. 2021. gadā vasarā grupa paziņoja par savu 2022. gada Eiropas turneju – Two Decades Of Destruction.

Grupu turnejā iesildīts death metal apvienība Dying Fetus. Dying Fetus ir amerikāņu death metal grupa, kura nāk no Merilendas, ASV. Grupa, kura izveidota 1991. gadā, ir pazīstama ar sarežģītām dziesmu struktūrām, kurām raksturīgi realitātē balstītie dziesmu teksti, kurus raksturo politiski aktuālas tēmas. Gadu gaitā dažādas sastāva izmaiņas ir notikušas, taču pamatsastāvu veido Džons Galahers kā vienīgais dalībnieks, kurš grupā ir kopš dibināšanas un ir galvenais virzītājspēks. Pēc Galahera teiktā, grupas nosaukums tika izvēlēts, kamēr dalībnieki bija pusaudža vecumā, un tas bija paredzēts pēc iespējas aizvainojošāks. Līdz šim Dying Fetus ir izdevuši astoņus studijas albumus. 

Šobrīd Latvijā spēkā esošie Covid-19 ierobežojumi mums neļauj organizēt koncertus apmeklētājiem ar negatīvu testu vai jauktai publikai, tāpēc ieeja šajā pasākumā būs ļauta TIKAI apmeklētājiem ar derīgu Covid-19 sertifikātu (tas pats attiecas arī uz nepilngadīgajiem).