APPARAT
10/Apr/2019
Rīkotājs: Art Spices Production
 
Aprīlis
 
1 2 3 4 5 6 7
11 12 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

10.aprīlī koncertzālē „Palladium Rīga” ar dzīvās mūzikas koncertu pirmo reizi Latvijā uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas zvaigzne „Apparat”. Mūziķa jaunais albums, kuru plānots izlaists šī gada pavasarī, tiek uzskatīts par vienu no 2019. gada gaidītākajiem notikumiem mūzikā.

Ir pagājuši pieci gadi kopš pēdējās „Apparat” koncertu tūres Eiropā. Līdz ar plānoto albuma iznākšanu, vācu elektroniskās mūzikas zvaigzne ieplānojis apjomīgu Eiropas koncerttūri. Mūziķis savos koncertos bieži uzstājas ar instrumentālo pavadījumu – sākot ar klasiskiem stīgu instrumentiem, beidzot ar bungām un sintezatoriem, kas kopā ar Sascha Ring maigo, bet izteiksmīgo vokālu rada īpaši emocionālu muzikālo pieredzi. Arī Rīgā mūziķis uzstāsies kopā ar pavadošo grupu. 

Sascha Ring jeb “Apparat” savu karjeru sāka vairāk nekā pirms 20 gadiem. Viņa kontā ir seši solo albumi, trīs albumi kopā ar leģendāro vācu elektroniskās mūzikas grupu „Moderat”, kā arī neskaitāmi mini albumi, singli, DJ-Kicks mix un citas muzikālās sadarbības. Savas veiksmīgās darbības dēļ, „Apparat” noteikti būtu iekļaujams elektroniskās mūzikas slavas zālē. Viņa radītā mūzika ir novatoriska, mūsdienīga un ir atstājusi būtisku ietekmi uz pasaules elektronisko mūziku.

Sākotnēji “Apparat” radītā mūzika vairāk balstījās tehno un deju mūzikas ritmos, taču, laikam ejot, mūziķis pārgājis melanholiskās elektronikas noskaņās, koncentrējoties uz jaunu skaņu ne ritmu radīšanu. Pēdējos gados “Apparat” emocionālā mūzika tikusi plaši izmantota TV un kino skaņu celiņos, par savu darbu iegūstot ievērojamu atzinību. Viņa darbs pie filmas "Capri - Revolution" (režisors Mario Martone, 2018) uzvarēja Venēcijas kinofestivālā, iegūstot labākā filmas skaņu celiņa jeb Best Soundtrackbalvu.Jaunais albums tiks izlaists martā, leģendārās ierakstu kompānijas „Mute" paspārnē.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā.

Tikai pirmās 200 biļetes pieejamas par īpašu cenu EUR 29.

Ieeja pasākumā no plkst. 19:00