ALICE FRANCIS
25/Okt/2013
Rīkotājs: TradeHub

Iepazīstieties ar Alisi Frensis (Alice Francis) – jaunās svinga ēras karstāko un stilīgāko muzikālo komētu, kas piebremzēs 25.oktobrī PALLADIUM!

Pasākuma programma:
Durvis 18:00
Alice Francis 19:00

Bez viņas unikālās balss, kas sapludina modeno popmūziku ar leģendārā Billy Holiday un Earth Kitt kristāltīro kamertoni, Alise ir neparasti apdāvināta dziesminiece, dzejniece un koncertmāksliniece. 

Alise Frensis ir īsta pasaules pilsone, kurai ir saknes divos kontinentos, tāpēc nav nekāds brīnums, ka savā ceļā satika ilggadējo muzikālo partneri Goldiju (Glodielock). Pēc tikšanās ar multi instrumentālistu un producentu džeza bārā Mimizānā (Mimizan, Francija), viņi uzstājās kopā vairākās leģendārās džema sesijās Goldija bohēmiskajās komūnās. Diezgan drīz viņi saprata, ka kopā var radīt kaut ko lielāku un varenāku, kas būtu tikai viņu pašu. 

Nekādā gadījumā neapstrīdot Džozefīni Beikeri (Josephine Baker), čarlstona tradīcijas un pagājušā gadsimata divdesmito gadu džezu, Alises un Goldija mūzika sniedzas pāri uzkrītošajam retro šikam. Kliedzošo divdesmito gadu skaņa 21.gadsimta digitalo iespēju apdarē. 

Uz skatuves Alise fokusējas uz savu vokālu un primadonnas pienākumiem, kamēr sers Chulmin Yoo simulē fona kori ar savu harmonaizeru un Goldijs rada viena cilvēka bigbendu, bruņojies ar Ableton Live un Novation Launchpad. Droši var teit, ka Alise veikusi ātri tālu ceļu no džeza klubiņiem uz lielām zālēm visā Eiropā (kaut vai viņas uzstāšanās Montreux festival šovasar). 

Biļetes iegāties var Biļešu servisa kasēs un internet. Pirmās 100 biļetes par īpašu cenu – 11 lati.

 

NB!! TIRDZNIECĪBĀ UZ ŠO PASĀKUMU IR IEEJAS BIĻETES DAŽĀDĀS CENU GRUPĀS. CENU GRUPAS PĒC SATURA UN KVALITĀTES NEATŠĶIRAS. VISPIRMS LŪDZAM IEGĀDĀTIES LĒTĀKĀS IEEJAS BIĻETES.