AIJA ANDREJEVA
24/Apr/2015
IEEJA NO: 19:00
SĀKUMS: 20:00
BEIGAS: 23:00

 Bezmaksas ieeja bērniem līdz 7 gadu
 vecumam.

Rīkotājs: Baltijas skaņas biedrība
 
Aprīlis
 
1 2 3 4 5
6 7 8 9 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30

Svinot mākslinieciskās darbības desmit gadu jubileju, Aija Andrejeva izdot jaunu dziesmu "Soļi", kas ir veltījums saviem klausītājiem un draugiem. Par godu desmitgadei un dziesmai, 2015. gada pavasarī notiks Aijas Andrejevas un draugu vislatvijas koncerttutūre ar tieši tādu pašu nosaukumu - "Soļi", kas noslēgsies ar TV lielkoncertu 24. aprīlī koncertzālē PALLADIUM, kad kopā ar mākslinieci uz skatuves būs redzami viņas draugi un kolēģi ar kuriem 10 gados piedzīvots tik daudz, tas būs kā zīmīgs atskats uz kopā paveikto un piedzīvoto.

Desmit gadu laikā uzkrātā pieredze un kolēģu loks iedvesmo atgriezties pie paša svarīgākā jebkura dziedātāja darbā – sava klausītāja.

Programma un singls ”Soļi” tapa ieguldot visu sirdi, man ir liels prieks, ka varu sniegt tādu dāvanu saviem klausītājiem un draugiem, ņemot vērā cik ļoti daudz es pati esmu saņēmusi no viņiem šo desmit gadu laikā. Es zināju, ka gribēju īpaši nosvinēt šo jubileju, un man nekas nelikās labāk, kā to darīt kopā ar saviem draugiem un atbalstītājiem, radot jaunu dziesmu, jaunu videoklipu un koncerttūri par Latviju. Es varu tikai cerēt, ka vēl pēc desmit gadiem būšu ar esošajiem un daudziem jauniem draugiem un klausītājiem,” teic Aija Andrejeva.

Līdz ar jauno dziesmu un izziņoto koncertturneju tapis arī jauns video klips, kas tika filmēts Rīgas un Lielvārdes ielās. “Video klipa veidošana bija tik sirsnīgs process – trīs dienu laikā satiku sen nesatiktus draugus un kolēģus, paldies viņiem par laiku! Tas bija skrējiens, taču tik patīkams, ka varētu katru mēnesi veidot jubilejas videoklipus,” joko Aija.

Programmā «Soļi» dziedātāja iekļāvusi savas iemīļotākās dziesmas no iepriekšējos gados izdotajiem albumiem. Kopā ar radošo komandu Kaspara Ansona un Kristapa Krievkalna vadībā Andrejevas izpildījumā izskanēs «Kafijas krūze», «Tu un es», «Kā neviens», «Dvēselīte», kā arī Kārļa Lāča komponētie skaņdarbi no albumiem «Ziedonis.Lācis.Sievietes.» un «Mežā»

Aija Andrejeva: «Katru dziesmu, ko iekļāvu šī koncerta programmā, uztveru kā veltījumu kādam man nozīmīgam posmam vai cilvēkam - tam, kas man licis notikt kā māksliniecei»