Zināmi The Sisters Of Mercy iesildītāji
2016/07/27

3.augustā koncetzālē Palladium Riga notiks leģendārās gotiska roka pārstāvju The Sisters of Mercy koncerts. Kā koncerta iesildītāji uzstāsies portugāļu blūza zvaigznes – grupa Budda Power Blues.

Budda Power blues radās 2004.gadā kā eksperimentāla grupa, apvienojoties trīs mūziķiem – Budda (vokāls un ģitāra), Nico (bungas) un Pedro Ferreiram (bass), spēlējot improvizētu mūziku bez jebkādiem komerciāliem nolūkiem. Taču drīzumā grupa guva negaidītus panākumus. Viņi ierakstīja savu pirmo ierakstu 2005.gadā nosaucot to par “Wanted”. 2008.gadā viņi izdeva savu nākamo ierakstu “Busted”. Grupa joprojām iegūst lielu popularitāti klausītāju vidū pateicoties neparastajām dziesmu versijām, kā arī par lielisko prasmi muzikāli improvizēt un spēlēt, neatstājot klausītājus vienaldzīgus nevienā brīdī.

Grupai ir piedēvēts tituls kā „Labākā portugāļu grupa”, Budda Power Blues spēlē reti spēcīgu un kvalitatīvu blūzu, iedvesmojoties no 70to gadu rokmūzikas leģendām. Enerģētiskums, aizrautība un liela publikas iesaiste ir tie apzīmējumi, kas visvairāk raksturo Budda Power Blues koncertu sniegumus. Budda ir ģitāras virtuozs, kuru klausīties un vērot ir bauda, kas tai pašā laikā liek publikai vienlaicīgi atcerēties par Džimiju Hendriksu, ZZTop un Led Zeppelin.

2013.gadā grupa izdeva savu ceturto albumu, kas bija pirmais ieraksts, kur visi iekļautie darbi ir pašu oriģināldziesmas un teksti. Kritiķi, kā arī grupas fani dēvēja “One in a Million” par viņu labāko ierakstu un šis palīdzeja grupai sasniegt jaunas virsotnes. Viņi spēlēja visos Portugāles blūza festivālos un pat kritiķi nodēvēja viņus par iespējams labāko portugāļu blūza grupu, kā arī Budda tika atzīts par labāko blūzmeni visā Portugālē.

Budda Power Blues tika izvēlēti kā Shirley Kingas (BB Kinga meita) grupa Eiropas turnejā. Budda Power Blues spēlēja ar viņu kopā Gaia Blues Festivalā 2013.gadā un Lisabonas Blūza Festā 2013. Budda Power Blues arī tika izvēlēti kā pirmie Portugāles pārstāvji Eiropas Blūza Izaicinājumā (European Blues Challenge) 2016.gada aprīlī Itālijā. 2016.gada maijā piedalījās 3 īpašos šovos veltītus BB Kinga piemiņai.

Budda Power Blues uzstāsies 3.augustā koncertzālē Palladium Riga kā The Sisters of Mercy iesildītāji, kā arī grupu būs iespējams vēl redzēt uzstājamies 6.augustā gaidāmajā Kuldīgas Live Fest’16 festivālā.

Biļetes visās Bilešu Paradīze kasēs, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

Vairāk info www.livefest.lv.