ŠOVAKAR RĪGĀ UZSTĀSIES “GOGOL BORDELLO”
2014/05/27

Otrdien, 27. maijā, “Palladium” koncertzālē norisināsies čigānu pankroka apvienības “Gogol Bordello” koncerts.

Koncertzāles “Palladium” durvis pasākuma apmeklētājiem tiks atvērtas plkst. 19.00. Koncerta iesildītāji, kataloniešu grupa no Barselonas “Che Sudaka”, uz skatuves kāps plkst. 19.40, bet “Gogol Bordello” uzstāšanās sāksies plkst. 21.00. Koncerts ir izpārdots un biļetes pie ieejas nebūs nopērkamas.

Ar savu neatkārtojamo stilu, kurā čigānu mūzikas tradicionālie instrumenti akardeons un vijole tiek jaukti kopā ar pankroka elementiem, “Gogol Bordello” ieguvuši plašu atzinību un nedalītu publikas mīlestību.

Žurnāls “Billboard” apvienību nodēvējis par “karstāko blici, ko pasaulei devusi Ņujorka”, savukārt respektablais mūzikas izdevums “Rolling Stone” raksturo “Gogol Bordello” kā “grupu, kas sniedz pasaulē nevaldāmāko dzīvo uzstāšanos”.

Tagad “Gogol Bordello” ir kļuvusi par vienu no pieprasītākajām koncertgrupām pasaulē un sniedz līdz pat 200 koncertiem gadā.

Mūziķi Latvijā ieradīsies sava jaunākā albuma “Pura Vida Conspiracy” popularizēšanas tūres ietvaros. Sestais studijas albums tika ierakstīts ASV un tajā ietvertas 12 spēcīgi elektrizējošas kompozīcijas.