Šonedēļ Palladium Rīga „Carnival Youth” noslēgs Latvijas koncerttūri
2016/11/23

Šo sestdien, 26. novembrī  ar koncertu Palladium Rīga grupa „Carnival Youth”  noslēgs otrā studijas albuma “Propeller”  Latvijas koncertturneju.

Mūsu “Propeller” tūres dzinējs jau pāris nedēļas aktīvi rit cauri Latvijas ārēm, pēc katra koncerta paņemot līdzi absolūti lieliskas emocijas, kas ļauj tam griezties ar vēl lielāku sparu. Nu jau esam pēdējā finiša taisnē, kam priekšā Palladium koncertzāle. Dzenskrūve ir iesilusi, un mēs paši nepacietībā nevaram vien sagaidīt tūres noslēgumu, pēc kā Rīgas gaiss vibrēs vēl labu laiku. Būs jaudīgi,” atzīst grupa.

Uzreiz pēc koncerta Rīgā grupai paredzēti koncerti Beļģijā, nākamā gada sākumā Polijā, Slovākijā, Čehijā, Skandināvijā, Vācijā, Austrijā, Šveicē  un martā – mūzikas industrijas konferencē – festivālā “SXSW”, ASV.

Biļetes uz Rīgas koncertu par 18 eiro pieejamas Biļešu Serviss kasēs, bilesuserviss.lv un eKase.lv. Koncerta norises vietā pirms pasākuma biļešu cena būs 20 eiro. Ieeja no  plkst.19:00, koncerta sākums 20:00, “Carnival Youth” uz skatuves: 20:30.

Koncerttūri informatīvi atbalsta Radio SWH, Delfi.lv, Diena, draugiem.lv un Sīrups.