SLIMĪBAS DĒĻ „SĪPOLU” KONCERTS PĀRCELTS UZ 7.MARTU
2013/02/21

Mākslinieku slimības dēļ, gaidāmais grupas „Sīpoli” 22.februāra koncerts koncertzālē Palladium tiek pārcelts uz 7.martu. Visas iegādātās biļetes būs derīgas pārceltā koncerta apmeklēšanai. Kā iepriekš ziņots,1974.gada nogalē Tukuma kultūras namā izveidotā grupa "Sīpoli" izcilā komponista Mārtiņa Brauna un solista Nika Matvejeva vadībā  izveidojās par vienu no visu laiku visspilgtākajām latviešu rokgrupām.

Mainoties „Sīpolu” sastāvam, nemainīgas saglabājušās grupas daiļrades pamatvērtības – dvēseliskas un izjustas kompozīcijas, kuras caurstrāvo alkas pēc brīvības, vienotības un saticības. Populārās „Sīpolu” liriskās dziesmas, to skaitā „Dvēselīte”, „Es nesatiku tevi” un „Daugaviņa”, jau sen uzskatāmas par Latvijas mūzikas un kultūras vēstures neatņemamu sastāvdaļu.

2008.gadā, pēc divdesmit gadu klusēšanas, grupa atsāka savu muzikālo darbību 2011.gadā izdodot „Sīpolu” pirmo ierakstu CD formātā „Sīpoli. Agrāk un tagad”, kā arī sniedzot retus, ekskluzīvus koncertus un pamatā darbojoties savam priekam.

Grupā „Sīpoli” pašlaik muzicē Mārtiņš Brauns (klavieres, taustiņinstrumenti, balss), Niks Matvejevs (basģitāra, balss), Aivars Gudrais (ģitāra, balss), Ivars Baltruns (ģitāra), Tālis Gžibovskis (sitamie instrumenti, perkusijas), Juris Helvigs (sitamie instrumenti), kā arī Zane Gudrā, Ieva Sutugova un Indra Klimoviča (balss).

Visas iegādātās biļetes būs derīgas pārceltā koncerta apmeklēšanai. 

 

Papildus informācija: 
www.twitter.com/palladiumriga
www.facebook.com/palladiumriga