SIGHT TROUGH INSIGHT
2014/12/23

2015.gada 17.janvārī Palladium koncertzālē piedāvājam horeogrāfa un dejotāja Avikk Parkour (Indija, Latvija) dejas uzvedumu, kurā piedalās deju grupa „LYBS”, dzied Aija Vītoliņa, Ralfs Eilands, Aminata Savadogo un Elza Natha.

Iedomājieties uzvedumu... Tādu, kurā Jūs kā skatītājs vienlaicīgi izbaudāt dejas, mūzikas un izpildītājmākslas burvību. Dejas stili, kas neaprobežojas ar Jums ierastajām laikmetīgajām vai ielu dejām, bet gan atklāj vēl plašāku seno indiešu kultūras un klasiskās dejas sajaukumu jaunā, modernā un daudzveidīgākā ielu deju stilā, kas rotaļājas gan ar Jūsu mierīgo, gan aktīvo enerģiju.

Ļaujiet savai iztēlei plūst, jo svarīgākais vēl tikai priekšā!

Šis ir pirmais tāda veida šovs, kurā vēl bez dziesmām un dzīvās mūzikas, dejas un izpildītājmākslas tēmā tiek ievīti motivējošie un pozitīvie stimuli, kas tiek panākti ar binaurālās un citas meditatīvās frekvences skaņām, kas notur transa stāvokli un tiešā veidā iedvesmo cilvēkus atklāt savas iespējas.

Tas ir par Jūsu pašu domām, sajūtām un darbību.
Tas ir par savu ticību saviem spēkiem.
Tas nav tikai par to, kas Jūs esat, bet gan vairāk par to, kas Jūs varat būt!

Šis šovs nav unikāls tikai ar savu nosaukumu, bet gan ar saturu, kas pasaka visu. Šovs, kurā ir unikāls kontrastainu deju stilu apvienojums, ko papildina dzīvās mūzikas izpildītāju un dziedātāju sniegums un kurš atklāj unikālu indiešu horeogrāfa Avikk Parkour radīto domu, sajūtu un darbības koncepciju. Tas viss ir par pārmaiņām, par dzīves kvalitāti!

Šova galvenais nolūks ir radīt izklaidi, kurai ir vērtība, kvalitāte, izglītojoša nozīme un augstāks mērķis.

Ja zināt, kāda izklaidei ir ietekme, kāda nozīme ir pozitīvajiem stimuliem, ticības spēkam un vizualizācijas spēkam,  tad Jūs jau, iespējams, esat sapratuši šī šova unikalitāti, ietekmi un vērtību. 

https://www.facebook.com/SightThroughInsight