SEŠAS STUNDAS SPORTA, AKTĪVI DEJOJOT – „NIKE FITNESA KONVENCIJA” RĪGĀ!
2014/02/18

„Nike Fitnesa Konvencija“  2.martā, „Palladium” koncertzālē.  Tas būs unikāls pasākums, kas apvienojos dejas un fitnesa elementus treniņos gandrīz sešu stundu garumā. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi!

Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties dažāda veida nodarbības: Fit & Joy, BLAST, DANCEFUNC, NTC, Soma Move®, Organic Bodywork, TRX un TRX RIP. „Nike Fitnesa Konvencija“ ir skatījums uz treniņiem kā aizraujošu piedzīvojumu, kas padara personību spēcīgāku, palīdz sasniegt izvirzītos mērķus un darīt to kopā ar citiem līdzīgi domājošajiem. 2.martā uz „Palladium“ skatuves treniņus „Nike Fitnesa Konvencijas“ ietvaros vadīs Svens Idarands (Sven Idarand) (Igaunija), Sesīlija Gustafsone (Cecilia Gustafsson) (Zviedrija), Ralfs Upmanis (Latvija), Evelīna Parhomenko (Latvija) un Veronika (Vero) Matvejeva (Latvija). “Nike Fitnesa Konvencija” ir lieliska iespēja pārbaudīt savus spēkus un izaicināt sevi un savus draugus tālākiem mērķiem un sasniegumiem fiziskās un garīgās labsajūtas veicināšanai!

Pasākuma dalībnieki biļetes var iegādāties visās “Biļešu serviss" kasēs un www.bilesuserviss.lv. Tāpat interesenti var iegūt arī VIP biļeti, iegādājoties Nike jaunās kolekcijas fitnesa preces Sportland veikalos 150 EUR vērtībā.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā: fitnesakonvencija.lv

 

NIKE2