Rīgā uzstāsies grupa «Zveri»
2019/03/11

20. martā uz Palladium koncertzāles skatuves starptautiskas koncerttūres ietvaros uzstāsies populāra krievu rokgrupa «Zveri», informē portāls balticevents.info.

Grupa «Zveri» dibināta 2001. gadā un jau ar savu pirmo studijas darbu — albumu «Golod» — kļuva par vienu no populārākajām Krievijā. Īpaša loma «Zveri» daiļradē ir videoklipiem, kas ir izteikti dokumentāli un lielā mērā atspoguļo pašu grupas dalībnieku dzīves epizodes. Grupas kontā ir jau četri videoklipi dziesmām «Dlja tebja», «Prosto takaja silnaja ljubov», «Dozdi — pistoleti» un «Vsjo cto kasaetsja».

"Zveri" uzvarēja trijās "MTV Russian Music Awards" nominācijās, bet šogad grupa saņēma trīs galvenās balvas "Muz TV 2005" ceremonijā. «Zveri»izdevuši divus albumus – "Golod" un "RajoniKvartali", kā arī septiņus video, kas atrodas nepātrauktā rotācijā visos mūzikas televīzijas kanālos Krievijā. Grupas sastāvs vairāku gadu laikā ir mainījies, bet galvenais grupas dalībnieks un ideju ģenerators ir Romans Biļiks. 

Rīgas koncertā grupa izpildīs savas labākas dziesmas, ka arī dziesmas no jaunas jubilejas plaksnes ar nosaukumus «10». Biļetes uz koncertu ir pieejamas grupas mākaslapā www.zve.ru/afisha