Oktobris
 
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 20
21 22 23 24 27
28 29 30 31

“Relicseed” 20 gadu jubilejas koncerts
2024/03/12

Smagā roka grupa "Relicseed" izdod jaunu dziesmu, prezentē Dolby Atmos video un izsludina 20 gadu jubilejas koncertu k/z “Palladium". 

“The Difference” ir pirmais singls kopš minialbuma “Ideoloģija” (Relicseed Recordings, 2017). Dziesma ir simbolisks vēstījums par pārmaiņām un to nepieciešamību kā katra cilvēka personīgajā dzīvē, tā sabiedrībā kopumā. Pārmaiņas veikusi arī pati grupa: šogad nolemts atsākt kopīgi muzicēt un Relicseed 20 gadu jubileju atzīmēt ar priekšnesumu koncertzālē Palladium.

“Ir neizsakāmi liels prieks pēc ilgākas pauzes apvienoties, spēlēt un radīt mūziku kopā ar domubiedriem, ieliekot tajā sajūtas un vēstījumu, kas mūs visus vieno. Esmu pārliecināts, ka šis gads būs muzikāli radošiem notikumiem piesātināts tieši saistībā ar Relicseed atgriešanos Latvijas mūzikas lauciņā, un jau ar nepacietību gaidu to brīdi, kad atkal varēsim kopā kāpt uz skatuves”, grupas kopējo sajūtu raksturo basģitārists Jānis Narbuts.

"Relicseed" Latvijā nav uzstājušies astoņus gadus, jo otrā studijas albuma “Slaughterhouse” (MicRec, 2014) prezentācijas koncertu turneja noritēja galvenokārt ārpus Latvijas. Gadu gaitā grupas dalībnieku sastāvs vairākkārt mainījies, taču pamats Relicseed starptautiskajiem sasniegumiem ielikts, kopā spēlējot tieši Kārlim Šteinmanim, Jānim Narbutam, Andrejam Upmacim un Edgaram Rakovskim. 

Relicseed dibināta 2004. gadā un ir viena no pieredzējušākajām smagās mūzikas apvienībām Latvijā. Grupa izdevusi trīs albumus, kā arī vairākkārt koncertējusi ASV, Vācijā, Francijā, Polijā, Itālijā, Šveicē, Spānijā, Ungārijā, kā arī Japānā un citās valstīs, dalot skatuvi ar tādām grupām kā Mushroomhead, TYR, Sirenia un Unleash The Archers.  

Koncertu laikā fotografēs un filmēs, fotogrāfijas un/vai video ieraksts var tikt publiskots.