„REEL BIG FISH” RĪGAS KONCERTU IESILDĪS PAŠMĀJU GRUPA „ALL DAY LONG”
2013/02/20

22. martā koncertzālē „Palladium” notiekošo grupas „Reel big fish” koncertu iesildīs viena no vecākajām pašmāju ska grupām „All day long”. 


„All day long” ir viena no pašreiz vecākajām vēl joprojām aktīvajām ska mūzikas grupām Latvijā, savu darbību uzsākot 2002. gadā un, neskatoties uz vairākām sastāva maiņām, grupa turpina muzicēt vēl joprojām, regulāri uzstājoties gan Latvijā, gan citās Baltijas valstīs. 22. marta koncertā „All day long” prezentēs pirmo singlu no sava pavasara beigās gaidāmā albuma, kā arī iekļaus koncertprogrammā vairākas līdz šim nedzirdētas dziesmas.

Grupa „Reel Big Fish” dibināta ASV, Kalifornijā 1992. gadā. Pasaules slavu mūziķiem atnesa trešais ska vilnis un 1997. gada hīts „Sell Out”. 1998. gadā grupa piedalās multfilmas „Southpark” veidotāju filmā „BASEketball” ar dziesmām „Take on Me” un „Beer”. Kopš 2006. gada grupas karjerā notikušas būtiskas izmaiņas – „Reel Big Fish” tika atbrīvoti no līguma saistībām ar ierakstu kompāniju un kopš tā laika turpina savus albumus izdot paši.

Koncertā uzstāsies arī apvienība “Suburban legends” no Kalifornijas, ASV. Grupai izveidojusies ilggadīga sadarbība ar “Disney” filmu studiju un viņu pārvaldītajiem izklaides parkiem un šī ir pirmā reize, kad “Suburban legends” koncertēs Latvijā, šoreiz kā daļa no “Reel big fish” jaunā albuma “Candy coated fury” atbalsta koncerttūres.

Biļetes uz koncertu pieejamas visās “Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, to cena ir divpadsmit latu. No 4. Marta biļetes būs pieejamas arī klubā “Nabaklab”. Koncertzāle “Palladium” atrodas Marijas ielā 21, ieeja no Pērses ielas, koncerta sākums plkst. 20:00, savukārt ieeja koncertzālē paredzēta jau no plkst. 19:00.

 

www.palladium.lv                                       www.reel-big-fish.com
www.nabaklab.lv                                         www.suburbanlegends.com
www.alldaylong.lv                                      www.soundcloud.com/all_day_long