PĀRCELTS KREATOR KONCERTS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM
2022/11/07

Cienījamie mūzikas fani!
Mums ir laba un slikta ziņa. Sliktā ziņa ir tāda, ka grupas Kreator koncerts ir pārcelts uz 2023. gada 18. februāri, pārcelta arī visa grupas iecerētā Eiropas tūre. Bet labā ziņa - amerikāņu grupa LAMB OF GOD pievienosies saviem vācu kolēģiem kā otrais hedlainers!

Tātad: ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs STATE OF UNREST 2023 kopīgās turnejas ietvaros, 18. februārī koncertzālē PALLADIUM uzstāsies LAMB OF GOD un KREATOR!!!

Iepriekš iegādātās biļetes uz Kreator koncertu būs derīgas jaunajā datumā bez papildu maksas. Diemžēl grupa Thy Art Is Murder un Gatecreeper nevarēs piedalīties jaunajā turnejā, bet drīzumā tiks paziņoti arī citi šī pasākuma īpašie viesi. Ja jauns datums Jums neder, lai saņemtu atmaksu par iegādātajām biļetēm līdz 21.11.2022 uz e-pastu support@ticketshop.lv jānosūta pirkuma ID, kas redzams uz biļetes un/vai rēķina, vēstules subject norādot grupas nosaukumu. Tāpat uz rēķina ir redzams apmaksai izmantotais norēķinu veids. Ja biļetes iegādājāties izmantojot Swedbank - jums nauda tiks atmaksāta uz attiecīgo kontu. Ja izmantojāt maksājumu karti - lūdzu, atsūtiet bankas konta informāciju uz kuru varam veikt pārskaitījumu. Lūdzu, ņemiet vērā ka bankas kontam ir jābūt uz tā paša vārda kas norādīts uz biļetēm, kā arī tam jābūt ES teritorijā esošā bankā. Nauds atmaksa sāksies pēc pieteikumu termiņa beigām (no 22.11.2022).