Decembris
 
2 3 5 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

PALAYE ROYALE ATGRIEŽAS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA
2024/07/03

PALAYE ROYALE ATGRIEŽAS KONCERTZĀLĒ PALLADIUM RĪGA

Neprāta cirks un modes rokenrols — šovmeņi Palaye Royale atgriezīsies koncertzālē Palladium Rīga ar koncertu šī gada 4. decembrī. Koncertā kā īpašie viesi uzstāsies I See Stars un Huddy. Biļetes būs pieejamas “Biļešu Serviss” tīklā no 5. jūlija plkst. 11.00.FBI un Positivus festivāla koncertu kluba biedri biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā jau no šodienas, izmantojot kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem.

Pēc izjustā un no skatītāju puses atzinīgi novērtētā grupas koncerta pagājušā gada pavasarī modes rokenrola jeb "fashion-art rock" grupa atgriezīsies koncertzālē Palladium Rīga, lai izpildītu gan atzinīgi novērtētā 2022. gada albuma “Fever Dream” dziesmas, gan arī dziesmas no sava jaunākā, augustā gaidāmā, albuma “Death or Glory”. Grupa jauno albumu raksturo kā “to mirkli neskaidrības, kad kritienā līdz zemei nesaproti — izrādīsies, ka spēsi lidot vai tomēr sasitīsies” un piebilsti, ka “tur satiekas haoss ar harmomniju,  cīņa starp ego un pašiznīcību, panākumiem un izmisumu, visbeidzot arī nāvi un slavu”. 

Palaye Royale ir kanādiešu un amerikāņu rokgrupa no Lasvegasas, kuru 2008. gadā izveidoja trīs brāļi Remingtons Leits, Sebastians Dancigs un Emersons Barets. Savas muzikālās karjeras laikā grupa aptver vairāk nekā pusmiljardu klausījumu skaitu mūzikas straumēšanas platformās un ir izpelnījusies kulta fanu leģionu pateicoties adrenalīna pilnajam rokenrola cirkam, ko tā sniedz savos priekšnesumos. Payale Royale ātri vien pēc dibināšanas paguva apceļot pasauli kopā ar tādiem māksliniekiem kā Yungblud, Marilyn Manson, Rob Zombie, Korn un daudziem citiem. Palaye Royale paliks atmiņā ar neaizmirstamiem, enerģijas pilniem dzīvajiem koncertiem, kurā solists Remingtons bieži vien uzrāpjas kādā sastatnē pie koncertzāles griestiem.

Palaye Royale savu pirmo singlu "Morning Light" izdeva 2012. gada martā. 2014. gadā viņi bija pirmā neparakstītā grupa, kas uzvarēja “MTV Musical March Madness” turnīrā, pārspējot tādus māksliniekus kā Linkin Park. Savu pirmo pilnmetrāžas albumu “Boom Boom Room (Side A)” grupa izdeva 2016. gadā un tā singls "Get Higher" sasniedza 26. vietu “Billboard Modern Rock Charts”. Tam sekoja albumi “Boom Boom Room (Side B) (2018)” un “The Bastards (2020)”. Dažas dziesmas no grupas jaunākā veikumu “Fever Dream”  jau nonākušas pie klausītājiem, bet tā pilno skanējumu sagaidīsim šoruden. Negaidītā, taču labvēlīgā pavērsienā “Fever Dream” radās pasaules haosa pārtraukumā, grupai atgriežoties pie savām muzikālajām saknēm. Kā rezultātā tas tiek atzīts par grupas līdz šim drosmīgāko un tālredzīgāko veikumu. Un nu augusta izskaņā gaidāms jaunākais grupas albums “Death or Glory”.

Neatkarīgi no tā, vai Payale Royale kāpj uz skatuvēm lielākajos festivālos, kā, piemēram, Reading un Leeds, Download un Pinkpop, vai spēlē izpārdotus koncertus skatītājiem tādās tālās vietās kā Tokijā, Londonā, Japānā, Prāgā un Mehiko, grupas vissvarīgākais mērķis ir saglabāt saikni ar faniem. "Kad mēs uzstājāmies savos pirmajos koncertos, mēs stāvējām ārpus koncerta norises vietām un apskāvām ikvienu fanu, kurš atnāca mūs redzēt," saka Emersons. "Pat tagad mēs joprojām darām visu iespējamo, lai izveidotu personisku saikni ar faniem, kas nāk mūs redzēt, neatkarīgi no tā, cik liels ir pūlis."