«Otra puse» un Normunds Pauniņš sniegs divus lielkoncertus
2014/01/23

Latviešu romantiskākā popmūzikas grupa «Otra puse» un tās solists Normunds Pauniņš šopavasar pie klausītajiem dosies ar diviem lielkoncertiem «Uzzīmē mani». Pirmais koncerts būs 8. martā Ventspilī, teātra namā «Jūras vārti», bet 7. maijā koncerts notiks Rīgā, koncertzālē «Palladium», informē grupas «Otra puse» menedžments.

Grupas «Otra puse» muzikālo skanējumu un Normunda Pauniņa samtaino balss tembru papildinās lielkoncertu īpašais viesis – Latvijā populārais perkusiju virtuozs Rihards Zaļupe, kā arī stīgu kvintets.

Šādu muzikālo kompozīciju grupas «Otra puse» klausītāji vēl nebūs dzirdējuši. Tās būs jaunas un nebijušas muzikālās sajūtas, ko saviem klausītajiem gatavo pašmāju popmūzikas grupa. Koncertos skanēs «Otras puses» hiti, kā arī dziesmas no jaunā albuma «Uzzīmē mani».

Grupas līderis Normunds Pauniņš atzīst, ka «Otra puse» jau ilgāku laiku vēlējās klausītājus iepriecināt ar lielkoncertiem. Tas beidzot ir noticis, un «Otra puse» ar diviem lieliem koncertiem ieskandinās pavasari.

«Savas skaistākās dziesmas gribam nodziedāt plašākai publikai. Šobrīd

gatavojamies koncertiem ar lielu atbildību, jo klausītājiem vēlamies sniegt kvalitatīvu mūzikas baudījumu.

Tādēļ arī uzaicinājām grupas bijušo bundzinieku Rihardu Zaļupi bagātināt mūsu koncertu ar perkusiju meistarklasi,» gaidāmos lielkoncertus raksturo Pauniņš.

Uz «Otras puses» lielkoncertiem – gan 8. martā Ventspils teātra namā «Jūras vārti», gan 7. maijā Rīgas koncertzālē «Palladium» - biļetes var iegādāties bilesuserviss.lv.