LĪVI SUPERKONCERTS PALLADIUM
2024/01/10

13.aprīlis - Latviešu leģendārās rokgrupas “Līvi” koncerts Palladium,šo noteikti daudzi nevarēs palaist garām,izlauzušies cauri vairākām paaudzēm ar dziesmām, kas šķietami nekad nenoveco, tikai kļūst stiprākas un kā stāsta tie, kas piedzīvojuši “Līvus” dzīvajā , šo uzlādi grūti salīdzināt, pēc viena koncerta rodas sajūta, ka uzņemta eneŗģija kā pēc ilga atvaļinājuma.

Pagājušajā vasarā “Līvi” piedārdināja tādus festivālus kā “Saldus saule”,  “Grandiozā nakts Kuldīgā” absolūti kulminējot publiku,vienaldzīgu neatstājot nevienu paaudzi, pūlis vienoti karājās bizē un ar pilnu jaudu līdzi dziedāja tūkstošiem cilveku.

Dārdot bungām un ģitārām zāģējot - dzīvajā izpildijumā dzirdēsiet visas leģendārās dziesmas kā -  Zīlīte, Meitene zeltene, Piedod man, Es karājos tavā bizē u.c jo patiesu meistardarbu “Līviem” netrūkst,kā arī varēs dzirdēt pēdejo gadu jaunāko skaņdarbus.

Biļetes uz “Līvu” koncertiem vienmēr bijusi pārsteidzoša dāvana, īpaši jau vecākiem, kas uzauga ar šo mūziku un ļauj gremdēties skaistajās atmiņās, sniedzot gandarījumu saņēmējam un dāvinātajam, pirmo reizi atverot biļetes, gaidot koncertu, piedzīvojot to un pēc koncerta par to runājot – to atcerēsies ilgi un jūsu dāvana noteikti izcelsies ! Dzimšanas dienā vai kāzu jubilejā, sieviešu dienā šim piedzīvojumam nav pat vajadzīgs īpašs datums,emocijas nezin kalendāru.

Pirmās biļetes ierobežotā daudzumā par samazinātu cenu.