Lighting the Stars Riga koncertzālē Palladium
2016/09/29

Lighting the Stars Riga – starptautisks izklaides industrijas un skatuves gaismu nozares profesionāļiem paredzēts pasākums.

Aiz katra koncerta un katra TV šova, ko mēs redzam, aiz katras gaismu spēles uz teātra skatuves, kas liek mums to apbrīnot, aiz prasmīgiem pilsētas arhitektūras vai publisko telpu apgaismojuma efektiem vienmēr slēpjas sarežģītas tehnoloģijas. Tomēr ne visi šovi mūs saviļņo vienlīdzīgi, daži ir lieliski un aizraujoši, kamēr citi – blāvi un vienmuļi.

Tas, kurš rada atšķirību, ir gaismu mākslinieks, izmantojot gaismas tehnoloģijas kā radošo instrumentu, un spēlējas ar mūzikas ritmu vai teatrālā uzveduma atmosfēru. Gaismu māksliniekam apgaismojuma iekārtas ir kā otas gleznotājam, un viņa māksla ir veidot gaismu režiju, pielāgojot to katra šova vajadzībām.

Patriks Vūdrofs jau daudzus gadus ir viens no slavenākajiem gaismu māksliniekiem pasaulē, kurš ar savu gaismas mākslu rada noskaņu vispopulārāko mākslinieku un izrāžu zvaigžņu koncertos un izrādēs uz teātru, koncertzāļu un televīzijas studiju skatuvēm. 

Konferencē Lighting the Stars Patriks Vūdrofs, kurš ir arī apgaismojuma dizaina autors Olimpiskajām spēlēm Londonā, ne tikai pastāstīs mums par savu aizraujošo pieredzi, bet arī atklās dažus savus mākslas un tehnikas noslēpumus, kā arī sniegs bezprecedenta prakses paraugstundu. 

Pirmo šāda veida konferenci Latvijā organizē SGS Sistēmas sadarbībā ar Clay Paky – vadošo Itālijas ražotāju profesionālā apgaismojuma nozarē. 

Pasākums notiks koncertzālē Palladium Rīgā. Tā sākums plkst. 10.00, tiks iekļauts arī pusdienu pārtraukumu. Dalība ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. 

Nepalaidiet garām šo notikumu – unikālu iespēju paplašināt savu profesionālo redzesloku un satikt cilvēku, kurš ir radījis vēsturi skatuves gaismu jomā!

Dalībnieku reģistrācija no 10.10.2016

Vairāk informācijas par programmu: www.lighting-the-stars-riga.com/lv