LATVIJĀ UZSTĀSIES ATZĪTAIS DZIESMINIEKS TOM ODELL
2018/09/04

Ar koncertu savas jaunākās tūres “Jubilee Road Tour” ietvaros 2019. gada 29. janvārī Latvijā atgriezīsies superhita “Another Love” autors, prestižās BRIT Awards ieguvējs un viens no mūsdienu populārākajiem un pieprasītākajiem jaunajiem dziesminiekiem Tom Odell. Biļetes uz koncertu Palladium koncertzālē publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā nonāks ceturtdien, 6. septembrī plkst. 10:00.

Tom Odell karjeras pirmsākumi meklējami 2012. gadā, kad klajā nāca viņa superhits “Another Love”, kas uzreiz iekaroja Lielbritānijas pārdotāko singlu TOP 10, kā arī dažus mēnešus vēlāk nodrošināja mūziķim vietu BBC Sound of 2013 sarakstā. Turpinot panākumu sēriju, 2013. gada vasarā dienasgaismu ieraudzīja mūziķa debijas albums “Long Way Down”, kas uzreiz kļuva par pārdotāko Lielbritānijā un ieguva Platīna albuma statusu, savukārt pats mākslinieks saņēma prestižo BRIT Award balvu.

Neskatoties uz ātri gūtajiem galvu reibinošajiem panākumiem, mūziķis turpināja aktīvu darbu studijā un jau 2014. gada nogalē ierakstīja savu versiju par The Beatles dziesmu “Real Love”, kas kļuva par vienu no pieprasītākajiem singliem Ziemassvētku sezonā Lielbritānijā. Tam sekoja aktīva koncerttūre un albums “Wrong Crowd”, kas iznāca 2016. gada vasarā un ierindojās otrajā vietā UK TOP 40. Pašlaik 27 gadus vecais mūziķis aktīvi strādā pie sava trešā studijas albuma “Jubilee Road”, kas pie klausītājiem nonāks jau 12. oktobrī. Ieraksta pirmie vēstneši “Jubilee Road” un “If You Wanna Love Somebody” jau izpelnījušies ievērojamu klausītāju un kritiķu ievērību.

Biļetes uz Tom Odell koncertu Palladium Rīga 2019. gada 29. janvārī publiskajā tirdzniecībā būs pieejamas jau no ceturtdienas, 6. septembra plkst. 10:00. Biļešu cena sākot no 35 EUR.